Юрій Вернидуб: Дуже розраховую на те, що новачки принесуть користь "Кривбасу"

Юрій Вернидуб: Дуже розраховую на те, що новачки принесуть користь "Кривбасу"}

Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував підписання перших зимових новачків.

- Юрію Миколайовичу, чи задоволені трансферною кампанією команди?

- Так, ми потихеньку починаємо поповнювати склад. Але є і втрати: Хобленко пішов в оренду до «Карпат», Зотько попросився, захотів піти. Ніхто не заперечував, тому Івана відпустили. Також пішов Ловріч. Щодо Волошина, то до кінця ще нічого не вирішено. Він поїде на збори з «Динамо», а потім покаже час.

Стосовно придбань, то ми, дійсно, непогано почали працювати у цьому році. Взяли непоганого центрального лівоногого захисника. Бескоровайний - молодий перспективний футболіст, який заявив про себе в Європі. Дуже розраховуємо на те, що він швидко увіллється у колектив та допоможе нам у другому колі.

Луньова усі прекрасно знають, й я, у тому числі. Також на нього розраховую. 24 роки – вік, коли себе потрібно показувати та йти далі. Сподіваюсь на те, що у «Кривбасі» він зробить крок вперед. Ну і третє придбання – Приходько. Криворізький футболіст, якого також усі добре знають. Він також зробить все, щоб зайняти місце у стартовому складі та принести користь «Кривбасу».

На цих підписаннях ми не зупиняємось, працюємо ще в деяких напрямках. Секрети розкривати не буду, але, сподіваюсь, поповнення ще будуть.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru