Юрій Вернидуб: Дуже розраховую, що новачки підсилять "Кривбас"

Юрій Вернидуб: Дуже розраховую, що новачки підсилять "Кривбас"}

Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб відповів на питання пресслужби в рамках рубрики EXCLUSIVE від офіційного спонсора Клубу FAVBET.

- Юрію Миколайовичу, як  в цілому оцінюєте іспанський збір «Кривбасу»?

- Провели непоганий збір. За місяць зіграли тут сім контрольних матчів. Класні умови для тренувань та відновлення. Все пройшло на хорошому рівні.

- Який спаринг «Кривбасу» на зборах був найважчим та найбільш інформативним?

- Це гра проти «Вікторії» Пльзень, у якій ми поступились – 0:3. Суперник сильний, йде на третьому місці чемпіонату Чехії. Також вони пройшли груповий етап Ліги Конференцій. Непогана гра. Ми поступились, але дійсно по грі. Тому що вони були були трішки швидшими та сильнішими в багатьох компонентах. Зробили для себе висновки, де треба допрацьовувати, і другий іспанський збір вже пройшов без якихось спадів.

- Як оціните гру новачків команди – Твердохліба та Микитишина?

- Ще зарано оцінювати. Вони дуже добре працюють, адаптувались до команди. Дуже розраховую на цих футболістів. Сподіваюсь, вони якнайскоріше заграють у нас та стануть основними гравцями команди.

- Наш третій і поки що останній зимовий новачок – Натаніель Сантіні. Як можете прокоментувати його підписання?

- Він тільки нещодавно приїхав, дали йому можливість зіграти тільки 30-40 хвилин. Виступає на позиції центрального захисника. Дуже на нього розраховуємо також. Хочу, аби він якнайскоріше влився в наш колектив. Сантіні захищав кольори непоганих клубів, останній з яких «Сьон». У нас трохи просідала ланка центру оборони, тому це підсилення. Натанаелю ще потрібен час, аби він набрав свої найкращі кондиції.

- Цей збір для «Кривбасу» був не тільки навчально-тренувальним, а і збором коштів для захисників України. Чи задоволені ви і цим збором?

- Дуже. Це говорить про те, що ФК «Кривбас», навіть перебуваючи за кордоном, займається допомогою для Збройних Сил України. І це дуже класно. Зібрали непогану суму, аби придбати автівку та передати нашим захисникам.

- «Кривбас» провів непогану трансферну кампанію. Але, як кажуть, межі досконалості не існує. Яку ланку ви б ще хотіли підсилити? 

- Всі. Ви тільки що підтвердили: межі досконалості немає. Це потрібно для того, аби хлопці розуміли, що треба постійно працювати ще краще. А ми продовжимо шукати новачків, які ще більш голодні до футболу та зможуть грати ще краще.

- Як Іспанія прийняла «Кривбас»? Чи повернеться сюди команда у наступному році?

- Дуже класний збір. Набагато більше тут сподобалось, ніж минулого року в Туреччині. Що дуже важливо для хорошої підготовки - це відмінні погодні умови. За весь місяць тільки одного разу йшов дощ, наприклад. Поля, відновлення гравців, готель – все на високому рівні. Але, найголовніше, що я тут не побачив жодного росіянина. Хочеться сюди приїжджати знову.

- Дякую вам за це інтервʼю.

- Користуючись нагодою, хочу від себе особисто, нашої команди, ФК «Кривбас», подякувати нашим захисникам - ЗСУ, за те, що дають можливість працювати на зборах та готуватись до сезону. Слава ЗСУ! Слава Україні!

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru