Юрій Вернидуб: Команда зараз себе показує з найкращого боку

Юрій Вернидуб: Команда зараз себе показує з найкращого боку}

Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував матч 18 туру УПЛ проти ФК «Львів» - 2:2.

- В принципі гра вдалась. Хлопці продемонстрували непоганий футбол, виконували те, що ми хотіли. Забили першими гол. Але трошки, можливо, зламало нам гру вилучення Татаркова. Прийшлось діяти у меншості. Але навіть у такій ситуації ми непогано виглядали: відпрацьовували у захисті, а також переходили з оборони в атаку.

Забили другий гол, але «Львів» знову зрівняв рахунок. Прикро, що за рахунку 2:2 ми знову мали шанс, аби забити, але не забили. Що ж, 2:2 – маємо одне очко, рухаємось далі. Зараз буде перерва, добре попрацюємо та будемо готуватись до виїзного матчу проти «Вереса».

- Після того як рахунок став 1:1 наша команда навіть у меншості володіла перевагою. Такий футбол дорогого стоїть…

- Хлопці добре розуміли, що треба грати, навіть перебуваючи у меншості. Тому що ще футбол: навіть у меншості можна грати, забивати та вигравати. Й були ж моменти. Я за них радий, вони молодці. Вони мене питали, коли команду «Кривбас» можна буде називати «мужики». І, дійсно, вони зараз показують себе з найкращого боку. Сьогодні відпрацьовували один за одного та зробили все, аби не програти у меншості.

- Чому замінили Приходька у перерві? Боялись, що він може отримати другу жовту?

- Так, у Кліма була жовта, і у Слави Рябова була. Але, я так вирішив, тому що Приходько грає у центрі поля й у нього було більше шансів отримати другу жовту. Мінус два у складі було б зовсім погано. Тому я його попередив, що заміню, він на це відреагував нормально.

- Вперше у цьому році з перших хвилин зʼявились Рябов, Дібанго, Приходько. Оцініть їхню гру.

- Все нормально, вони готувались на зборах разом з усіма. Рябов взагалі – досвідчений футболіст, добре себе проявив. Приходько і Дібанго також молодці.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru