Желько Любеновіч: Бажаю "Кривбасу" успіху в наступному сезоні та єврокубках

Желько Любеновіч: Бажаю "Кривбасу" успіху в наступному сезоні та єврокубках}

Головний тренер «Минаю» Желько Любеновіч розповів про виїзну поразку від криворізького «Кривбасу» - 0:3 у 30 турі УПЛ на пресконференції.

- Вітаю «Кривбас» з перемогою та здобуттям бронзових нагород. Вони заслужено зайняли третє місце. Бажаю «Кривбасу» успіху в наступному сезоні та єврокубках. Сподіваюсь, їм вдасться пробитись до групового раунду. Стосовно гри, у нас не вистачило сил, щоб перемогти в цьому матчі, як у попередньому. Я вдячний своїм футболістам за цей сезон, за той період, що я працюю тут головним тренером.

- Яке майбутнє очікує тепер «Минай» після вильоту в Першу лігу?

- З неділі починаємо готуватись до Першої ліги. Сподіваюсь, у нас будуть пропозиції по футболістам. Хочеться, щоб вони пішли на підвищення. Будемо займатись комплектацією команди на новий сезон. Стоїть задача - за один рік повернутись в УПЛ. Зробимо все для цього.

- Яке ваше майбутнє у «Минаї»?

- В мене ще рік контракту з клубом. Залишаюсь в «Минаї», та буду тут працювати.

- Сьогодні поразка, негативні емоції, виліт до Першої ліги. Але все ж, ви розумієте, що зробили для цієї команди неможливе?

- Вважаю, зробити неможливе - це залишитись в УПЛ. Але ми цієї мети не досягли. Так, в цілому ми зробили багато роботи: у 2024 році набрали 19 очок. Нам не вистачило зовсім трохи. Я вдячний своїм футболістам за цей сезон.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru