ЖФК "Атекс" - ЖФК "Кривбас" 0:16

ЖФК "Атекс" - ЖФК "Кривбас" 0:16}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у 13 турі Вищої ліги чемпіонату України впевнено переграв київський ЖФК «Атекс». Поєдинок за участю київського клубу вже традиційно видався веселим та багатим на забиті м'ячі, а, точніше сказати, «на пропущені». Цілком прогназовано забивали у цьому матчі лише підопічні Володимира Єфімако.

Можна було б сказати, що інтригу було поховано ще у першому таймі, та чи була вона...? «Кривбас» почав забивати з самого початку матчу і вже до 15 хвилини гри Поліна Янчук записала на свій рахунок хет-трик, а до середени першої половини точні удари Бєлякової, Зубар, Сонкенг та Тян довели перевагу гостей до 10 голів.

Справжньою прикрасою поєдинку став постріл з гострого кута від Віолети Тян, після якого м'яч по неймовірній траекторії залетів у дальню дев'ятку воріт Тетяни Сидоренко.

У другому таймі побиття киянок продовжилося. Янчук довела свій бомбардирський рекорд до 25 голів у 13 поєдинках, ще по разу відзначилися Амарієль Сонкенг, Юлія Зубар та Даяна Семків. Остання, у своєму стилі, вразила ворота ударом з-за меж штрафної площі.

Що ж стосується господарок поля, то пригадати в атаці у команди Алли Гресь бодай щось небепечне, на жаль, не можливо. Такий хід поєдинку дав можливість у середині другого тайму дебютувати у Вищій лізі талановитій 16-річній голкіперці Вікторії Калінчук.

Команда Володимира Єфімако провела якісний поєдинок і у гарному настрої готуватиметься до важливого протистояння із «Шахтарем», який у відбудеться за тиждень у Кривому Розі.

18 березня 2023 року. Чемпіонат України-2022/2023. Вища ліга. 13 тур. Київ. Стадіон «Лівий Берег» (штучне поле). 17:00. +6 градусів.

ЖФК «Атекс» (Київ) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 0:16 (0:10)

Арбітр: Павло Плєшко (Кременчук).

Асистентки арбітра: Анастасія Олійник (Кропивницький), Ірина Піценко (Олександрія).

Четвертий арбітр: Євген Горбенко (Київська обл).

Спостерігач арбітражу: Віталій Дяденко (Кропивницький).

Голи: Поліна Янчук, 2 (0:1). Поліна Янчук, 7 (0:2). Поліна Янчук, 15 (0:3). Діана Бєлякова 17 (0:4). Юлія Зубар 18 (0:5). Амарієль Сонкенг, 22 (0:6). Віолета Тян, 23 (0:7). Діана Бєлякова, 32 (0:8). Амарієль Сонкенг, 39 (0:9). Діана Бєлякова, 42 (0:10). Поліна Янчук, 52 (0:11). Юлія Зубар, 56 (0:12). Поліна Янчук, 60 (0:13). Поліна Янчук, 69 (0:14). Даяна Семків, 84 (0:15). Ольга Басанська, 90+2 (0:16).

ЖФК «Атекс» (Київ): 12. Тетяна Сидоренко, 21. Олена Ткаченко (88. Тамара Гончарук, 78), 15. Тетяна Зайнчковська (к), 25. Софія Куліченко (24. Ольга Ястремська, 71), 26. Олександра Колесник, 18. Валерія Шевченко, 8. Яна Щур, 28. Олександра Калітинська, 31. Анастасія , 9. Юлія Оксенюк, 17. Єлізавета Смілянець.

Запасні: 10. Аліна Пісоцька, 11. Марія Кошеварова, 38. Ірина Смаглюк, 4. Тетяна Пушкарьова, 7. Юлія Мошарова.

Головна тренерка: Алла Гресь.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 1. Олександра Кулик (30. Вікторія Калінчук, 81), 15. Анна Іванова (18. Анна Авраменко, 70), 99. Леся Ольхова, 20. Амарієль Сонкенг (11. Анна Стєкольщикова, 61), 22. Ольга Басанська, 98. Даяна Семків, 7. Віолета Тян, 88. Діана Бєлякова, 19. Ірина Кочнєва (к), 8. Юлія Зубар, 10. Поліна Янчук.

Запасні: 12. Дар'я Келюшик, 3. Думітріца Прісекарь.

Головний тренер: Володимир Єфімако.