ЖФК "Атекс" - ЖФК "Кривбас-2" 1:1

ЖФК "Атекс" - ЖФК "Кривбас-2" 1:1}

Криворізький ЖФК «Кривбас-2» зіграв свій третій календарний матч у Першій лізі чемпіонату України.

Цього разу червоно-білі протистояли на виїзді київському «Атексу», який у минулому сезоні виступав в еліті. Тим не менш наші дівчата мали усі шанси на перемогу й першими відкрили рахунок. Капітан команди Ірина Козуб забили другий поєдинок поспіль та вивела «Кривбас-2» вперед на 12 хвилині.

Щоправда, суперницям на початку другого тайму вдалось зрівняти рахунок. Калітинська на 48 хвилині засмутила Вікторію Калінчук – 1:1. Маємо одне очки в активі та продовжуємо йти у лідируючій групі. Наступний матч наші дівчата зіграють за два тижні: у 4 турі будемо приймати одеський ЖФК «Сістерс».

16 вересня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. Перша ліга, група Б. 3 тур. Київ. Стадіон «КНУБА-Арена». 14:00. +19 градусів.

ЖФК «Атекс» (Київ) - ЖФК «Кривбас-2» (Кривий Ріг) - 1:1 (0:1)

Арбітр: Оксана Паньків (Тернопіль).

Асистенти арбітра: Ірина Рачинська (Чернівці), Анна Капкан (Бердичів).

Четвертий арбітр: Євгеній Макаренко (Черкаси).

Спостерігач арбітражу: Олександр Якименко (Київська область).

Делегат УАФ: Олександр Якименко (Київська область).

Голи: Ірина Козуб, 12 (0:1). Олександра Калітинська, 48 (1:1).

ЖФК «Атекс» (Київ): 12. Тетяна Сидоренко, 23. Анастасія Єрмоленко, 25. Владислава Ковтун, 15. Тетьяна Зайнчковська (к), 2. Ольга Ястремська, 38. Ірина Смаглюк, 3. Валерія Гончарук, 5. Дарʼя Денисенко (11. Марія Кошеварова, 72), 28. Олександра Калітинська, 17. Дарʼя Колонтай (20. Діана Ніколайчук, 65), 9. Марія Соколюк (10. Аліна Пісоцька, 40).

Запасні: 7. Тетяна Пушкарьова, 26. Олександра Колесник.

Головна тренерка: Алла Гресь.

ЖФК «Кривбас-2» (Кривий Ріг): 30. Вікторія Калінчук, 23. Євгенія Сівач, 20. Єлизавета Найдьонова, 6. Влада Григорьєва, 11. Ірина Козуб (к), 5. Крістіна Лука, 17. Софія Сідляр, 8. Анастасія Ватріч, 9. Кароліна Краскова, 10. Вікторія Дудник, 35. Анастасія Швець.

Запасні: 1. Софія Булаткіна, 16. Альона Оскаленко, 4. Анна Ражик.