ЖФК "Чвурка" - ЖФК "Кривбас" 1:4

ЖФК "Чвурка" - ЖФК "Кривбас" 1:4}

Криворізький ЖФК «Кривбас» зіграв заключний контрольний матч на літніх зборах, у Польщі не залишивши шансів команді Першого дивізіону (аналог нашої Першої ліги) - ЖФК «Чвурка».

Наші дівчата володіли відчутною перевагою усі 90 хвилин і зуміли втілити її у чотири ефектні голи. Вікдрила рахунок Елданбоукі. До перерви також відзначилась капітан команди Даяна Семків, яка реалізувала пенальті.

У другому таймі діло до розгрому довели Поліна Янчук та Синтія Мусунгу - 0:4. Червоно-білі мали усі шанси, аби забити більше, але, натомість, голом престижу відзначились суперниці. 1:4 - ЖФК «Кривбас» повертається до Кривого Рогу, де продовжить підготовку до нового сезону та дебюту у Лізі чемпіонів.

29 липня 2023 року. Контрольний матч №6. Радом, Польща. Стадіон «Піонкач» ім. Крихов’яка. 18:00 (за київським часом). +24 градуси.

ЖФК «Чвурка» (Радом, Польща) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) -  1:4 (0:2)

Голи: Махіра-Алі Елданбоукі, 15 (0:1). Даяна Семків, з пенальті, 34 (0:2). Поліна Янчук, 61 (0:3). Синтія Мусунгу, 75 (0:4). Моніка Плуценнік, 85 (1:4).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) (стартовий склад): Дарʼя Келюшик, Амарієль Сонкенг, Анна Іванова, Леся Ольхова, Ольга Басанська, Крістіне Алексанян, Даяна Семків (к), Махіра-Алі Елданбоукі, Віолета Тян, Поліна Янчук, Синтія Мусунгу.

Запасні: Вікторія Петровець, Вікторія Калінчук, Анна Авраменко, Анна Стєкольщикова, Софія Козішкурт, Анастасія Жигадло, Діана Бєлякова.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.