ЖФК "ЕМС-Поділля" - ЖФК "Кривбас" 0:13. Ми - у Лізі чемпіонів!!!

ЖФК "ЕМС-Поділля" - ЖФК "Кривбас" 0:13. Ми - у Лізі чемпіонів!!!}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у черговому календарному матчі Вищої ліги чемпіонату України на виїзді не залишив шансів вінницькому «ЕМС-Поділлю». Лише один крок залишався команді Володимира Єфімако для того, аби забезпечити другу сходинку і відповідно срібні нагороди чемпіонату. І червоно-біли цей крок впевнено зробили, влаштувавши справжнє побиття суперника у Вінниці.

Хоча спочатку не все складалося так просто. Рахунок було відкрито на 9 хвилині. Результативним став кутовий, після подачі якого краще за інших у штрафному майданчику суперника зорієнтувалася Даяна Семків і переправила м’яча у ворота.

Після забитого голу гра в атаці у «Кривбасу» довго не клеілася і, не дивлячись на тотальну перевагу гостей у володінні м‘ячем до забитих голів справа не доходила. Лише перед самою перервою результат було подвоєно: партнерки нагородили дебютантку Мусунгу за класне відкривання у штрафній суперника проникаючим пасом, і вона змогла записати на свій рахунок першу результативну дію - її простріл вздовж воріт замкнула Віолета Тян.

На перерву команди пішли за рахунку 0:2. А ось на другий тайм на поле вийшла сверхмотивована Поліна Янчук, яка веде відчайдушну боротьбу за звання найкращого бомбардира чемпіонату з Вікторією Гірин з «Ладомиру».

Гірин свій матч вже зіграла і мала перевагу над Янчук у пʼять м’ячів. Здавалося б нереальне завдання для 45 хвилин…. Та тільки не для десятки «Кривбасу»! Двічі головою, та тричі своєю чарівною правою Поля встигла не лише оформити пента-трік, але й двічі асистувати партнеркам по команді. Таким чином в останніх двох турах на нас чекають справжні перегони двох неймовірних страйкерів.

А «Кривбас» все продовжував забивати. Дебютний гол за дорослу команду у Вищій лізі забила Анна Авраменко, по голу записали на свій рахунок Ірина Кочнєва та Анна Іванова, а кенійська нападниця Синтія добила «ЕМС-Поділля» своїм хет-триком.

Фінальний свисток Віталія Маляра зафіксував перемогу криворізької команди з рахунком 13:0. Цей результат зробив «Кривбас» недосяжним для конкурентів за другу сходинку і гарантував команді Єфімако участь у кваліфікації до Ліги чемпіонів на наступний сезон. Браво, червоно-білі!!!

14 травня 2023 року. Чемпіонат України-2022/2023. Вища ліга. 20 тур. Вінниця. Стадіон ВМ ПДЮ (штучне поле). 16:30. +20 градусів.

ЖФК «ЕМС-Поділля» (Вінниця) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 0:13 (0:2)

Арбітр: Віталій Маляр (Хмельницький).

Асистенти арбітра: Анна Галян, Марина Матковська (обидві - Хмельницький).

Четвертий арбітр: Артем Гординський (Вінниця).

Спостерігач арбітражу: Борис Трач (Тернопіль).

Голи: Даяна Семків, 9 (0:1). Віолета Тян, 45 (0:2). Синтія Мусунгу, 47 (0:3). Синтія Мусунгу, 53 (0:4). Ірина Кочнєва, 57 (0:5). Поліна Янчук, 58 (0:6). Синтія Мусунгу, 71 (0:7). Анна Іванова, 78 (0:8). Поліна Янчук, 79 (0:9). Анна Авраменко, 84 (0:10). Поліна Янчук, 85 (0:11). Поліна Янчук, 87 (0:12). Поліна Янчук, 89 (0:13).

ЖФК «ЕМС-Поділля» (Рівне): 1. Олександра Темник, 4. Яна Новак, 14. Олеся Носко, 9. Аліса Бордюг, 2. Юлія Левчук, 17. Наталія Чурікова, 8. Діляра Бондарєва, 12. Софія Петросян, 15. Анна Яськова, 6. Галина Сенькова, 11. Олена Марценюк (19. Анастасія Дармороз, 61).

Запасні: 6. Христина Масловська, 17. Анастасія Ляхович, 7. Марина Навроцька, 39. Олександра Сухоряба.

Головний тренер: Олександр Дуднік.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар’я Келюшик (1. Олександра Кулик, 58), 15. Анна Іванова, 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська, 3. Думітріца Прісекарь (11. Анна Стєкольщикова, 58), 98. Даяна Семків, 96. Христина Єрьоменко, (18. Анна Авраменко, 58), 19. Ірина Кочнєва (к), 8. Юлія Зубар (10. Поліна Янчук, 45), 7. Віолета Тян, 27. Синтія Мусунгу (99. Леся Ольхова, 78).

Запасна: 99. Леся Ольхова.

Головний тренер: Володимир Єфімако.