ЖФК "Колос" - ЖФК "Кривбас" 2:1

ЖФК "Колос" - ЖФК "Кривбас" 2:1}

Криворізький ЖФК «Кривбас» провів третій офіційний матч у новому році, і перший виїзний. В рамках 3 туру другого етапу Вищої ліги чемпіонату України наш молодий червоно-білий жіночий колектив зустрічався з ковалівським ЖФК «Колос».

Поєдинок краще розпочали господарки, яким вдалось відзначитись швидким голом. Після атаки правим флангом та прострілу ворота розстріляла Остапів – 1:0. Але криворіжанки не віддали ініціативу, а на кожну атаку суперниць відповідали своїм випадом. Мала забивати згодом Тян, але вихід один на один вона реалізувала.

У другому таймі червоно-білі продовжували йти вперед, та на 61 хвилині вдалось зрівняти рахунок. Семків видряпала мʼяча у опонентки та віддала класну довгу передачу на хід Тян. Проти Віолети порушили правила у чужому карному майданчику – пенальті!

Семків впевнено розвела мʼяч та воротарку низом по різних кутах – 1:1. Останню 20-хвилинку вже краще провели ковалівки, які провели ряд замін та освіжили гру. На 86 хвилині «Колосу» вдалось забити другий гол. Пішла подача зі стандарту та удар з другого поверху Сербук – 2:1.

На жаль, наша команда дала бій фавориту, але поступилась. Наступний матч – вже у четвер, 18 квітня, у 4 турі другого етапу вдома, на «Спарті» у Кривому Розі, проти ЖФК «Металіст 1925». Початок – 12:00.

13 квітня 2024 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. Другий етап. 3 тур. С. Ковалівка, Київська область. Стадіон «Колос». 12:00. +17 градусів.

ЖФК «Колос» (с. Ковалівка, Київська обл.) – ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 2:1 (1:0)

Арбітр: Софія Причина (Львівська область).

Асистенти арбітра: Ірина Рачинська (Чернівці), Ірина Чайка (Львівська область).

Четвертий арбітр: Ростислав Підпалий (Київська область).

Спостерігач арбітражу: Олександр Якименко (Київська область).

Голи: Вікторія Остапів, 8 (1:0). Даяна Семків, з пенальті, 61 (1:1). Ліліана Сербук, 86 (2:1).

ЖФК «Колос» (Ковалівка): 1. Маріна Дуднік, 16. Анастасія Вороніна, 4. Дарина Краснобородько, 14. Соломія Купʼяк, 10. Марʼяна Іванишин (к) (13. Анастасія Немець, 69), 35. Тетяна Китаєва, 25. Світлана Когут, 22. Надія Куніна (99. Ангеліна Федоренко, 57), 23. Людмила Куніна, 7. Ірина Майбородіна, 18. Вікторія Остапів (11. Ліліана Сербук, 83)

Запасні: 31. Ірина Саніна, 12. Світлана Сахно, 3. Надія Ковальчук, 5. Тетяна Кадира.

Головна тренеркаЛюдмила Покотило.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 15. Анна Іванова, 11. Анна Стєкольщикова, 17. Анастасія Жигадло, 2. Ірина Козуб, 14. Анастасія Швидченко (99. Анастасія Клімутіна, 74), 98. Даяна Семків (к), 18. Анна Авраменко, 19. Софія Козішкурт, 10. Дарʼя Колодій, 7. Віолета Тян.

Запасні31. Вікторія Петровець, 30. Вікторія Калінчук, 23. Таїсія Петраш, 33. Вікторія Дудник, 6. Любов Мозга.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

Попередження: Тетяна Китаєва, 55. Анастасія Вороніна, 60 - Анастасія Жигадло, 34. Анастасія Швидченко, 71. Дарʼя Колодій, 84.