ЖФК "Кривбас-2" - ЖФК "Металург" 6:0

ЖФК "Кривбас-2" - ЖФК "Металург" 6:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас-2» провів свій другий календарний матч у Першій лізі чемпіонату України.

І перший домашній. Червоно-білі грали проти «Металургу», зустрілись дебютанти змагань. Але наша команда виявилась на голову сильніша за суперниць. Вже у першому таймі у ворота гостей влетіло два мʼячі, Анастасія Швець оформила дубль.

По перерві забивали капітан команди Ірина Козуб, дубль оформила Вікторія Дудник, яка вийшла на заміну, й ще один мʼяч у ворота Вікторії Зубенко відправила Швець, якій вдався сьогодні хет-трик. Молодчинки! Команда Дениса Мацебури у топ-3 групи Б чемпіонату. Йдемо без втрат!

Наступний поєдинок 16 вересня (базова дата) у 3 турі проти столичного «Атекса».

10 вересня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. Перша ліга, група Б. 2 тур. Стадіон «Спарта». 10:00. +16 градусів. Поле - 4.

ЖФК «Кривбас-2» (Кривий Ріг) - ЖФК «Металург» (Запоріжжя) - 6:0 (2:0)

Арбітр: Микита Богатир (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Марія Зобенко (Дніпро), Олександра Лещенко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олексій Гордієнко (Дніпро).

Делегат УАФ: Ярослав Деревʼянко (Дніпро).

Голи: Анастасія Швець, 7 (1:0). Анастасія Швець, 31 (2:0). Ірина Козуб, 48 (3:0). Вікторія Дудник, 53 (4:0). Анастасія Швець, 79 (5:0). Вікторія Дудник, 81 (6:0).

ЖФК «Кривбас-2» (Кривий Ріг): 30. Вікторія Калінчук (1. Софія Булаткіна, 84), 23. Євгенія Сівач, 20. Єлизавета Найдьонова, 6. Влада Григорьєва (3. Юлія Герко, 46), 11. Ірина Козуб (к), 5. Крістіна Лука, 99. Дарʼя Струк, 8. Анастасія Ватріч, 9. Кароліна Краскова (16. Альона Оскаленко, 86), 10. Вікторія Дудник, 35. Анастасія Швець (4. Анна Ражик, 85).