ЖФК "Кривбас" - "Атекс" 8:0

ЖФК "Кривбас" - "Атекс" 8:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» провів другий календарний матч нового сезону Вищої ліги чемпіонату України. У поєдинку 2 туру наші дівчата з великим рахунком здолали київський «Атекс».

Вже на 7 хвилині матчу Даяна Семків зважилась на дальній постріл і ефектно відправила м’яч під поперечину воріт суперника. Здавалося, що наші дівчата зможуть вбити інтригу у матчі ще до перерви, проте нереалізований  Поліною Янчук пенальті започаткував парад невикористаних моментів першого тайму. Чисельні нагоди забити вдалось втілити у голи лише ще одного разу. На 29-й хвилині Поліна Янчук після прострілу Алексанян спокійно вразила порожні ворота – 2:0.

Поперерві господарки поля вже більш холоднокровно почали ставитися до своїх моментів. Майже одразу після свистка арбітра про початок другого тайму Ольга Басанська пройшла по лівому флангу, обіграла голкіперку і з гострого кута вразила ціль. А ще за хвилину привітання від партнерок отримувала Діана Бєлякова, яку також вивели хорошою передачею на порожні ворота.

Наступний гол влетів у ворота «Атексу» на 70-й хвилині: Янчук протаранила оборону гостей, після чого розстріляла ворота. Не пішла з поля без голу і капітан «Кривбасу» Ірина Кочнєва. Півзахисниця хльостким ударом з-за меж штрафної вразила правий від голкіперки нижній кут.

На 85-й хвилині справжній шедевр вдався Руслані Левченко, і нехай авторка голу стверджує, що хотіла виконати подачу на партнерок, менш красивим її парашут майже з нульового кута від того не став. М’яч опустився за спину воротарки у дальню «дев’ятку».

Крапку у матчі поставила Янчук, яка завершила точним ударом простріл з правого флангу, оформивши перший хет-трик у футболці «Кривбасу». 8:0 – команда Володимира Єфімако не дала приводу хвилюватися своїм вболівальникам і довела свою перевагу у класі над «Атексом» безпосередньо на полі.

Наступним суперником криворізької команди стане жіноча команда донецького «Шахтаря», буде цікаво!

17 вересня 2022 року. Чемпіонат України-2022/2023. Вища ліга. 2 тур. Село Щасливе, Київська область. Стадіон «Княжа-Арена». 13:00. +14 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Атекс» (Київ) - 8:0 (2:0)

Арбітр: Євген Горбенко (Київська область).

Асистентки арбітра: Єлизавета Настусенко, Ірина Піценко (обидві - Київська область).

Четвертий арбітр: Максим Скрипник (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу: Павло Беженар (Київ).

Голи: Даяна Семків, 7 (1:0). Поліна Янчук, 29 (2:0). Ольга Басанська, 47 (3:0). Діана Бєлякова, 48 (4:0). Поліна Янчук, 70 (5:0). Ірина Кочнєва, 78 (6:0). Руслана Левченко, 85 (7:0). Поліна Янчук, 88 (8:0).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 1. Олександра Кулик, 99. Леся Ольхова, 3. Думітріца Прісекарь (15. Анна Іванова, 81), 33. Крістіне Алексанян, 22. Ольга Басанська (4. Руслана Левченко, 75), 98. Даяна Семків, 19. Ірина Кочнєва (к), 96. Христина Єременко (11. Анна Стєкольщикова, 75), 88. Діана Бєлякова (44. Ольга Бойченко, 69), 7. Віолета Тян (8. Юлія Зубар, 81), 10. Поліна Янчук.

Запасні: 12. Дарʼя Келюшик, 20. Амарієль Сонкенг.

Головний тренер: Володимир Єфімако.

ЖФК «Атекс» (Київ): 12. Тетяна Сидоренко, 5. Каміла Любенко, 8. Вероніка Разгуляєва, 9. Юлія Оксенюк, 38. Ірина Смаглюк (26. Олександра Колесник, 84), 25 Маргарита Кисельова (к), 21. Олена Ткаченко (10. Аліна Пісоцька, 63), 17. Каріна Твардовська (33. Єлізавета Смілянець, 84), 16. Елізабет Чудак (18. Валерія Шевченко, 84), 28. Олександра Калітинська (11. Марія Кошеварова, 76), 88. Катерина Тараба.

Запасна: 1. Вікторія Кравченко.

Головна тренерка: Алла Гресь.