ЖФК "Кривбас" - "Чайка" U-15 3:1

ЖФК "Кривбас" - "Чайка" U-15 3:1}

Три точних удари у другому таймі забеспечили ЖФК «Кривбас» перемогу у товариській грі проти вишгородської «Чайки» U-15. Перший тайм пройшов за рівної боротьби, хоча ближчими до забитого голу були все ж гості. Хлопці з Вишгорода кілька разів пробивали по воротам Кулик з вигідних позицій, проте голкіперка «Кривбасу» зуміла зреагувати і відвести загрозу.

Самі ж червоно-білі майже нічого не створили попереду. Все, що можна пригадати – кілька подач з кутового та дві передачі в офсайд на Янчук. По обличчю і емоціям Володимира Єфімако було видно, що коач залишився незадоволений діями своїх підопічних у першій половині гри.

Схоже, що слова наставника у перерві розбудили команду. Друга 45-хвилинка виявилась куди більш багатою на події. Дівчата почали грати агресивніше в атаці і на 54-й хвилині Віолета Тян втілила у гол подачу з кутового – 1:0. Проте майже одразу хлопці рахунок зрівняли. Сонце засліпило Олександру Кулик під час подачі кутового вже біля її воріт, і м’яч, не зачепивши нікого з гравців, влетів у ворота – 1:1.

Та все ж підопічні Володимира Єфімако дотисли своїх менш досвідчених опонентів. Леся Ольхова реалізувала пенальті на 61-й хвилині, а остаточний рахунок встановила Любов Мозга, яка прибравши захисника на замасі, вразила дев’ятку воріт «Чайки».

3:1 – дівчата провели хороший спаринг і після відновлення розпочнуть вже цілеспрямовану підготовку до наступного матчу у Вищій лізі. 16 жовтня «Кривбасу» протистоятиме ковалівський «Колос».

9 жовтня 2022 року. Контрольний матч. Селище Щасливе, Київська область. Стадіон «Княжа-Арена». 12:00. +18 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - «Чайка» U-15 (Вишгород, Київська обл.) - 3:1 (0:0)

Голи: Віолета Тян, 54 (1:0). Артур Мариняко, 59 (1:1). Леся Ольхова, з пенальті, 61 (2:1). Любов Мозга, 81 (3:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 1. Олександра Кулик (31. Вікторія Петровець, 60), 20. Амарієль Сонкенг (4. Руслана Левченко, 60), 99. Леся Ольхова (3. Думітріца Прісекарь, 60), 22. Ольга Басанська, 33. Крістіне Алексанян, 11. Анна Стєкольщикова, 9. Олена Підгорна, 7. Віолета Тян (6. Любов Мозга, 68), 88. Діана Бєлякова (8. Юлія Зубар, 60), 10. Поліна Янчук, 44. Ольга Бойченко (21. Евеліна Купцова, 75).

Головний тренер: Володимир Єфімако.