ЖФК "Кривбас" - ДЮСШ-1 "Кривбас-84" U-15 2:6

ЖФК "Кривбас" - ДЮСШ-1 "Кривбас-84" U-15 2:6}

Жіночий «Кривбас» провів черговий контрольний матч на літніх зборах. Сьогодні червоно-білі зустрічались з хлопцями місцевої ДЮСШ-1 «Кривбас-84» - командою U-15.

На жаль, з результатом сьогодні не склалось. Хлопці виглядали активніше та здобули заслужену перемогу. В активі криворіжанок два голи на рахунку Іванченко. Готуємось далі.

21 липня 2024 року, неділя. Літні УТЗ 2024. Контрольний матч №5. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 10:30. +30 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ДЮСШ-1 «Кривбас-84» U-15 (Кривий Ріг) - 2:6 (2:5)

Голи: Мілена Іванченко-2 - Кирило Клєва-2, Євген Селедцов-2, Ілля Шемед-2.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) (1 тайм): новачок, новачок, Анастасія Жигадло, новачок, новачок, Анна Авраменко (к), Мілена Іванченко, новачок, Дарʼя Колодій, новачок, Софія Козішкурт.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) (2 тайм): Вікторія Калінчук, новачок, Анастасія Бєлкіна, Ірина Козуб, Анна Остапенко, Анастасія Клімутіна, новачок, новачок, Вікторія Дудник, Вікторія Золотіна, новачок.

Головний тренер: Костянтин Фролов.

ДЮСШ-1 «Кривбас-84» U-15 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Сергій Мардар'єв, Кирило Миколаєнко, Микита Нофенко, Дмитро Вінник, Андрій Черновол, Олександр Копійка, Олексій Тоцький, Микола Клюєв, Балан, Кирило Клєва

Запасні: Роман Ємельянов, Ілля Драгунов, Кирило Кондратенко, Станіслав Мірошниченко, Владислав Кушнір, Михайло Недотопа, Артем Безкоромний

Старший тренер: Євген Квітка.