ЖФК "Кривбас" - ДЮСШ 26 11:0

ЖФК "Кривбас" - ДЮСШ 26 11:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у першому контрольному поєдинку у літнє міжсезоння впевнено обіграв представника Першої ліги - ДЮСШ 26 Київ.

З перших хвилин наші дівчата узялись доводити свою перевагу в класі. Ще у першій 30-хвилинці (а гра проходила у форматі 3 тайми по 30 хвилин) «біло-червоні» відправили 5 сухих м’ячі у ворота ДЮСШ 26.

По дублю на свій рахунок записали Поліна Янчук та Віолета Тян, та одного точного пострілу завдала Руслана Левченко, яка ефектним ударом вразила верхній кут воріт суперника.

У другому відрізку картина на полі не змінилася. Домінування нашої команди вилилося ще у пʼять голів. Знову по два м’ячі забили все та ж Янчук та Кочнєва. Автором десятого голу стала Тян.

У заключній третині гри «Кривбас» трохи збавив обороти та обійшовся одним точним пострілом від капітана Кочнєвої, якій вдався точний дальній удар з 27 метрів. Ще тричі м’яч влучав у поперечину воріт ДЮСШ 26.

Далася взнаки спека, адже за температури у 30 градусів витримати усі 90 хвилин в одному темпі дуже важко. Тож, перша контрольна гра нашої жіночої команди завершилася перемогою з рахунком 11:0.

Так тримати, «червоно-білі»!

17 серпня 2022 року. Контрольний матч №1. Селище Щасливе, Київська область. Стадіон «Княжа-Арена». 13:00. +28 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ДЮСШ 26 (Київ) - 11:0 (5:0) (10:0)

Голи: Поліна Янчук, з пенальті, 4 (1:0). Віолета Тян, 7 (2:0). Руслана Левченко, 9 (3:0). Поліна Янчук, 19 (4:0). Віолета Тян, 30 (5:0). Ірина Кочнєва, 38 (6:0). Ірина Кочнєва, 42 (7:0). Ірина Кочнєва, 45 (8:0). Поліна Янчук, 46 (9:0). Ірина Кочнєва, 49 (10:0). Поліна Янчук, 61 (11:0).

«Кривбас» (Кривий Ріг): Дарʼя Келюшик (Олександра Кулик, 30; Марія Анпілогова, 70) – Леся Ольхова, Думітріца Прісекарь, Амарієль Сонкенг, Даяна Семків (Ірина Кочнєва, 80) – Христина Єременко (Анна Стєкольщикова, 45), Руслана Левченко, Діана Бєлякова (Любов Мозга, 45), Ірина Кочнєва (к) (Ілона Стрельцова, 60), Віолета Тян (Евеліна Купцова, 48) – Поліна Янчук (Віолета Тян, 70).