ЖФК "Кривбас" - "ЕМС-Поділля" 4:0

ЖФК "Кривбас" - "ЕМС-Поділля" 4:0}

Жіночий ФК «Кривбас» здобув шосту перемогу у сезоні Вищої ліги чемпіонату України, вдома у 9 турі впевнено перегравши вінницький «ЕМС-Поділля». Після тривалої паузи нашим футболісткам вдалося показати красиву гру, розгромивши суперниць.

На поле наша команда вийшла у оновленому складі. Глядачі побачили з перших хвилин легіонерку з Камеруну Юсіз Амарієль Сонкенг, яка дебютувала у складі «Кривбасу», а також грузинку Тетяну Матвєєву та бразилійку Лідіані де Олівейру.

Гра розпочалася дуже активно з боку господарок. На 7 хвилині Габі після передачі Ірини Топал непогано пробивала з другого поверху, але повз ворота. Також після цього по воротам цілили Тетяна Матвєєва та Інна Глущенко, але воротарка «ЕМС-Поділля» надійно діяла на останньому рубежі.

На 14 хвилині глядачі все ж таки побачили перший гол від наших дівча. Це Габріела Зідой після подачі Ірини Топал з правого флангу знову виграла другий поверх - 1:0. На цьому, звісно, наша команда не зупинилася і продовжували атакувати ворота суперниць, але до перерви рахунок більше не змінювався.

З початком другого тайму футболісткам «Кривбасу» знову вдалося нав’язати гостям свою гру й вже на 51 хвилині Габріела Зідой оформила дубль, поціливши у ближній кут з меж карного майданчика - 2:0. На 59 хвилині голом у ворота вінничанок відзначилася Тетяна Матвєєва, яка красиво поцілила м’яча у верхній кут воріт - 3:0

Четвертий та останній гол у матчі глядачі побачили на 81 хвилині, й це був перший хет-трик Габі за червоно-білих! Після прострілу Інни Глущенко бразилійка точно пробила у дотик - 4:0! Вітаємо наши футболісток, тренерів та вболівальників з черговою феєричною перемогою! Молодчинки!

9 жовтня 2021 року. Чемпіонат України серед жінок-2021/2022. Вища ліга. 9 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 13:00. 200 глядачів. +12 градусів. Поле - 4.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) – ЖФК «ЕМС-Поділля» Вінниця - 4:0 (1:0)

Арбітр: Крістіна Козорог (Київська область).

Асистенти арбітра: Віра Сидоренко (Запоріжжя), Юлія Федорченко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Анастасія Решетова (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олексій Гордієнко (Дніпро).

Голи: Габріела Зідой, 14 (1:0). Габріела Зідой, 51 (2:0). Тетяна Матвєєва, 59 (3:0). Габріела Зідой, 81 (4:0).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар‘я Келюшик, 20. Юсіз Амарієль Сонкенг, 15. Анна Іванова (к), 3. Думітріца Прісекарь (5. Ілона  Стрельцова, 86), 4. Руслана Левченко (7. Віолета Тян, 46), 93. Лідіані де Олівейра (21. Валерія Постол, 65), 9. Ірина Топал, 17. Марія Талеб (88. Діана Бєлякова, 65), 27. Тетяна Матвєєва (11. Анна Стєкольщикова, 86), 10. Інна Глущенко, 8. Габріела Зідой.

Запасні: 1. Олександра Кулик, 2. Дар’я Крук.

Головна тренерка: Аліна Стеценко.

«ЕМС-Поділля» (Вінниця): 71. Марина Дуднік, 3. Вероніка Нікітюк, 15. Анна Яськова (12. Софія Петросян, 72), 18. Діана Боровська, 9. Аліса Бордюг, 2. Юлія Левчук, 17. Наталія Чурікова, 16. Єва Ізотова (22. Анастасія Кучеренко, 90), 7. Юліана Філатова, (14. Соф‘я Близнюк, 46), 10. Єлизавета Руденко (13. Емма Горностай, 72), 19. Марія Викалюк (6. Галина Сенькова, 54).

Запасні: 1. Олександра Темник, 8. Діляра Бондарєва.

Головний тренер: Олександр Дуднік.

Попередження: Юрій Філатов (керівник «ЕМС-Поділля»), 43.