ЖФК "Кривбас" - "Карпати" 4:0

ЖФК "Кривбас" - "Карпати" 4:0}

Жіночий ФК «Кривбас» здобув першу історичну офіційну перемогу! Сьогодні вдома наші дівчата завдали розгромної поразки львівським «Карпатам» у 2 турі Вищої ліги.

Початок першого тайму пройшов у боротьбі, але футболістки «Кривбасу» відразу взяли м’яча під свій контроль та вже на 10 хвилині Інна Глущенко заробила пенальті, який саме й реалізувала. Удар низом у правий від воротарки кут – 1:0.

Надалі атаки наших гравчинь з кожною хвилиною ставали все гострішими. На 17 хвилині наступ господарок приніс результати! Габі забили свій дебютний гол у новій команді. Увірвалася у карний майданчик, та пробила під поперечину – 2:0!

Наші дівчата продовжували гнути свою лінію, атакуючи ворота «Карпат». Під кінець першого тайму Інні Глущенко знову вдалося пробити оборону львів'ян. Інна скористалася помилкою суперниці та реалізувала вихід віч-на-віч – 3:0!

Другий тайм почався жваво, знову перевагу у свої руки взяли наші гравчині. На 58 хвилині чергова атака «Кривбасу» стала гольовою! Інна Глущенко  отримала м’яч у штрафному влучно поцілила у дальній кут – 4:0! Хет-трик!

Після забитого м'яча ми продовжували володіти відчутною перевагою, й на протязі наступних двадцяти хвилин мали більше трьох нагод, щоб забити ще, але шкіряний у ворота більше не залетів.

Лідіані де Олівейра, яка сьогодні дебютувала у нашій команді, вийшовши на заміну, мала також нагоду забити, але, на жаль, сьогодні без голу. Гарні нагоди, аби забити не реалізували також Ірина Топал та Руслана Левченко.

Вітаємо наших футболісток з впевненою перемогою! Молодчинки!

7 серпня 2021 року. Чемпіонат України серед жінок-2021/2022. Вища ліга. 2 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 17:00. 500 глядачів. +27 градусів. Поле - 3.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) – «Карпати» (Львів) – 4:0 (3:0)

Арбітр: Кристина Козорог (Київська область).

Асистенти арбітра: Ірина Петрова (Нова Каховка), Ірина Голіяк (Миколаївська область).

Четвертий арбітр: Марія Зобенко (Дніпро).

Спостерігач арбітражу: Олександр Гордієнко (Дніпро).

Голи: Інна Глущенко, з пенальті, 10 (1:0). Габріела Зідой, 17 (2:0). Інна Глущенко, 41 (3:0). Інна Глущенко, 58 (4:0).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар‘я Келюшик - 11. Анна Стєкольщикова (22. Анастасія Степанець, 88), 15. Анна Іванова (к), 3. Думітріца Прісекарь (2. Дар'я Крук, 69) - 4. Руслана Левченко, 7. Віолета Тян (6. Любов Мозга, 58), 88. Діана Бєлякова, 17. Марія Талеб, 9. Ірина Топал (5. Ілона Стрельцова, 69) - 10. Інна Глущенко, 8. Габріела Зідой (93. Лідіані де Олівейра, 58).

Запасні: 1. Олександра Кулик, 16. Руслана Дюміна.

Головна тренерка: Аліна Стеценко.

«Карпати» (Львів): 29. Оксана Загірна, 4. Тетяна Вишневська (к), 18. Лілія Петрусевич, 47. Вікторія Шевцова (10. Ярина Скіряк, 88), 23. Анна Голуб, 16. Лілія Цурак, 21. Олена Тарасенко, 9. Наталя Галан, 14. Надія Чайка, 19. Мар’яна Крив’як, 7. Юлія Зубар (88. Олександр Смаль, 58).

Запасні: 1. Вероніка Ґудзик, 17. Софія Луцан.

Головна тренерка: Надія Чайка.

Попередження: Надія Чайка, 29. Олександра Смаль, 90+3.

Вилучення: Надія Чайка («Карпати»), 45+1 (друге попередження).