ЖФК "Кривбас" - "Колос" 2:0

ЖФК "Кривбас" - "Колос" 2:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» зіграв четвертий календарний матч в рамках ЧУ у Вищій лізі-2021/2021, обігравши вдома у 4 турі ковалівський «Колос».

У першому таймі гравчині «Кривбасу» відразу взяли ініціативу у свої руки та почали атакувати ворота суперниць. На 5 хвилині глядачі побачили перший гол, який забила з пенальті капітан команди Анна Іванова.

Наші дівчата володіли ігровою і територіальною перевагою практично протягом всього часу першого тайму. Після забитого м’яча господарки поля не зупинилися: на 16 хвилині легіонерка «Кривбасу» Габріела Зідой мали непоганий шанс забити, аде надійно зіграла воротарка гостей.

Також була нагода забити м’яч до перерви у ще однієї легіонерки нашої команди Думітріци Прісекарь, яка на останніх хвилинах сильно пробила з меж карного майданчика, але знову на заваді голу стала Саніна.

На старті другої половини Думітріца Прісекарь виявилася першою на підбиранні після подачі з кутового, й потужним пострілом зробила рахунок 2:0!

У другій половині гри гравчині «Колоса» активізувалися та почали атакувати ворота криворізької команди, але наша голкіперка Дар’я Келюшик вправно діяла на останньому рубежі

Незадовго до фінального свистка невтомна Інна Глущенко промчала лівим флангом, увірвалася до штрафної, але забити не вдалося - завадили захисниці. Після цієї перемоги наша команда вперше очолила таблицю!

У наступному 5 турі на «Кривбас» очікує нелегкий виїзний поєдинок проти «Ладомира» із Володимира-Волинського.

21 серпня 2021 року. Чемпіонат України серед жінок-2021/2022. Вища ліга. 4 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 18:00. 550 глядачів. +25 градусів. Поле - 4.

ЖФК «Кривбас» Кривий Ріг - «Колос» Ковалівка - 2:0 (1:0)

Арбітр: Інна Вакулко (Рівненська область).

Асистенти арбітра: Олександра Даніленко (Одеса), Ірина Голіяк (Миколаївська область).

Четвертий арбітр: Анастасія Решетова (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олексій Гордієнко (Дніпро).

Голи: Анна Іванова, з пенальті, 4 (1:0). Думітріца Прісекарь, 58 (2:0).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар‘я Келюшик, 11. Анна Стєкольщикова (2. Дар’я Крук, 82), 15. Анна Іванова (к), 3. Думітріца Прісекарь, 4. Руслана Левченко, 7. Віолета Тян (13. Ларисса Араужо, 82), 88. Діана Бєлякова (21. Валерія Постол, 69), 17. Марія Талеб, 9. Ірина Топал (5. Ілона Стрельцова, 89), 10. Інна Глущенко, 8. Габріела Зідой (93. Лідіані де Олівейра, 69).

Запасні: 1. Олександра Кулик, 16. Руслана Дюміна.

Головна тренерка: Аліна Стеценко.

«Колос» (Ковалівка): 31. Ірина Саніна (к), 14. Світлана Ткаченко, 33. Анна Давиденко, 22. Даріна Краснобородько, 28. Софія Соломаха, 3. Надія Ковальчук (9. Наталія Радзієвська, 46), 8. Юлія Ковальчук, 23. Катерина Кукса (7. Ірина Майбородіна, 46), 10. Анна Каверзіна, 28. Анастасія Дружченко, 6. Олеся Маліновська.

Запасні: 12. Ірина Славич, 88. Дар’я Рудь, 20. Людмила Крючкова, 11. Ліліана Сербук.

Головна тренерка: Людмила Покотило.

Попередження: Віолета Тян, 45+1. Анна Іванова, 90+2 - Анна Давиденко, 3. Наталія Радзієвська, 83. Юлія Ковальчук, 85.