ЖФК "Кривбас" - "Кривбас" U-14 1:1

ЖФК "Кривбас" - "Кривбас" U-14 1:1}

Криворізький ЖФК «Кривбас» зіграв свій перший повноцінний контрольний матч на зимових зборах. У спарингу дівчата зустрічались з юнацькою командою клубної Академії - «Кривбасом» U-14. Гра проходила у форматі двох таймів по 35 хвилин.

Матч пройшов у цікавій боротьбі. Голи ми побачили у останню 5-хвилинку. Спочатку хлопці відкрили рахунок. Довга діагональ знайшла на фланзі Дмитра Абрамовича, який увійшов у штрафний та потужно пробив під поперечину - 0:1. Дівчатам знадобилось декілька хвилин, щоб забити у відповідь.

Мілена Іванченко виконала подачу зі стандарту, захисники мʼяч подалі вибити не зуміли, й тут-як-тут опинилась Синтія Мусунгу, яка ударом з другого поверху вразила ворота - 1:1. Наступний поєдинок дівчата планують зіграти 8 лютого, імʼя суперника уточнюється.

27 січня 2024, субота. Зимові збори-2024. Контрольний матч №1. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 11:00. +2 градуси.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - «Кривбас» U-14 (Кривий Ріг) – 1:1 (0:0)

Голи: Дмитро Абрамович, 65 (0:1). Синтія Мусунгу, 67 (1:1).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): Дарʼя Келюшик (Вікторія Петровець, 36), Любов Мозга (Мілена Іванченко, 36), Ірина Козуб, Анна Іванова, Леся Ольхова, Анна Авраменко, Даяна Семків (к), Анастасія Жигадло (Дарʼя Колодій, 63), Віолета Тян (Поліна Назаренко, 59), Діана Бєлякова, Синтія Мусунгу.

Запасні: Анастасія Шворінь, Єлизавета Найдьонова, Анастасія Бєлкіна.

В. о. гол. тренера: Костянтин Фролов.

«Кривбас» U-14 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Артем Черноус, Максим Швець, Віктор Рябін, Максим Чухряєв, Дмитро Просол, Дмитро Ждамиров, Михайло Пудіков, Тимур Кудаков, Єгор Панкратов, Даніїл Тарасенко, Дмитро Абрамович.

На заміни виходили: Гліб Фомін, Данило Басок, Арсеній Кожушний.

Старший тренер: Сергій Чудак.