ЖФК "Кривбас" - "Кривбас" U-14 3:2

ЖФК "Кривбас" - "Кривбас" U-14 3:2}

Жіночий «Кривбас» зіграв шостий контрольний матч на літніх зборах. Сьогодні наша жіноча команда зустрічалась з юнаками клубної Академії - «Кривбасом» U-14. В першому таймі, не дивлячись на момент у обох воріт, голів не було.

А от у другому команди зіграли результативно. Колодій оформила дубль, по голу забили Козішкурт, а також у хлопців - Стинга і Соколовський. В суботу ЖФК «Кривбас» проведе спаринг в Умані проти «Пантер».

24 липня 2024 року, неділя. Літні УТЗ 2024. Контрольний матч №6. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 9:00. +25 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - «Кривбас» U-14 (Кривий Ріг) - 3:2 (0:0)

Голи: Дарʼя Колодій, 51 (1:0). Дарʼя Колодій, 58 (2:0). Софія Козішкурт, 67 (3:0). Богдан Стинга, 75 (3:1). Максим Соколовський, 84 (3:2).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) (1 тайм): Вікторія Калінчук, новачок, Мілена Іванченко, Софія Козішкурт, новачок, новачок, Анастасія Бєлкіна, новачок, новачок, Анна Авраменко (к), новачок.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) (2 тайм): Вікторія Калінчук, новачок, новачок, Вікторія Дудник, Вікторія Золотіна, новачок, новачок, Анастасія Бєлкіна, Ірина Козуб, Анна Остапенко, Анастасія Клімутіна.

Головний тренер: Костянтин Фролов.

«Кривбас» U-14 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Макар Ковтанюк, Ілля Жендицький, Семен Маценюк, Лев Перець, Денис Кубайчук, Євген Козайчук, новачок, новачок, Лук'ян Кисельов, Богдан Стильга, Максим Соколовський.

На заміни виходили: новачок, новачок.

Старший тренер: Сергій Гвоздевич.