ЖФК "Кривбас" - "Маріуполь" 3:1

ЖФК "Кривбас" - "Маріуполь" 3:1}

Жіночий ФК «Кривбас», лідер чемпіонату, у 6 турі Вищої ліги зустрічався із «Маріуполем». У першому таймі гравчині «Кривбасу» відразу взяли ініціативу у свої руки та почали атакувати ворота суперниць. На 7 хвилині глядачі побачили перший гол, який у верхній кут забила Інна Глущенко. Асист на рахунку Ірини Топал.

Господарки поля володіли ігровою і територіальною перевагою практично протягом всього часу першого тайму. На 20 хвилині рахунок став 0:2, м'яч у власні ворота забила Ірина Бічуй.

На 30 хвилині Віолета Тян прорвалася скрізь захист «Маріуполя» та наблизилася до воріт, але не змогла реалізувати свій гольовий момент. У другому таймі грузинська легіонерка Тетяна Матвєєва, яка вийшла на заміну у перерві, почала створювати напругу біля воріт суперниць. Й на 51 хвилині забила свій дебютний гол за нашу команду, замкнувши простріл з флангу!

У другій половині гри гравчині «Маріуполя» активізувалися та почали атакувати наші ворота, але Дар’я Келюшик діяла дуже надійно на останньому рубежі. Але на 62 хвилині гості таки забили гол престижу, відзначилася Марія Барчан - 3:1. Після цієї перемоги наша команда зберегла першість у турнірній таблиці!

11 вересня 2021 року. Чемпіонат України серед жінок-2021/2022. Вища ліга. 6 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 16:00. 700 глядачів. +28 градусів. Поле - 4.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) – ЖФК «Маріуполь» (Маріуполь, Донецька область) – 3:1 (2:0)

Арбітр: Софія Причина (Львівська область).

Асистенти арбітра: Єлізавета Настусенко (Київська область), Анастасія Резнік (Київська область).

Четвертий арбітр: Роман Кривоносов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Вікторія Стеценко (Запоріжжя).

Голи: Інна Глущенко, 7 (1:0). Ірина Бічуй, у свої ворота, 20 (2:0). Тетяна Матвєєва, 51 (3:0). Марія Барчан, 63 (3:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар‘я Келюшик, 21. Валерія Постол, 15. Анна Іванова (к), 3. Думітріца Прісекарь, 4. Руслана Левченко (2. Дар’я Крук, 90+2), 7. Віолета Тян (6. Любов Мозга, 90+2), 88. Діана Бєлякова (13. Ларисса Араужо, 87), 17. Марія Талеб (27. Тетяна Матвєєва, 46), 9. Ірина Топал, 10. Інна Глущенко, 8. Габріела Зідой (93. Лідіані де Олівейра, 59).

Запасні: 1. Олександра Кулик, 11. Анна Стєкольщикова.

Головна тренерка: Аліна Стеценко.

«Маріуполь» (Маріуполь): 23. Каріна Говорунова, 22. Катерина Сівець, 4. Ольга Авдєєва, 21. Олена Земляна, 24. Ліля Моспан (14. Марина Погрібняк, 46), 10. Аліна Кайдаловська, 25. Ірина Бічуй (12. Анастасія Курдюк, 46), 9. Юліана Завідова (18. Олена Кошева, 81), 13. Поліна Полухіна, 97. Марія Барчан, 8. Арістелль Йог-Етауф (7. Ірина Щербаньова, 57).

Запасні: 20. Олена Загуменна, 2. Яна Винокурова.

Головна тренерка: Каріна Кулаковська.

Попередження: Віолета Тян, 23. Діана Бєлякова, 79 - Арістелль Йог-Етауф. 24, Ліля Моспан. 28. Марина Погрібняк. 48, Марія Барчан, 50. Каріна Кулаковська (головна тренерка ФК «Маріуполь»), 54.

Вилучення: Каріна Кулаковська (головна тренерка «Маріуполя»), 69 (друге попередження).