ЖФК "Кривбас" - "Молодь" U-16 0:0

ЖФК "Кривбас" - "Молодь" U-16 0:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» в другому контрольному матчі на зимових зборах у форматі двох таймів по 35 хвилин розійшовся в рідних стінах нульовою нічиєю з юнаками полтавської «Молоді» U-16.

Обидві команди активно провели спаринг. Наші дівчата мали непогані моменти у кожному з таймів. До перерви могла відзначитись Дарʼя Колодій, але з непоганої позиції пробила вище воріт. Після перерви всі шанси відкривати рахунок мала Віолета Тян. Але мʼяч після її пострілу влучив у стійку...

0:0 - і наступний контрольний поєдинок криворіжанки проведуть 13 лютого в Дніпрі проти ЖФК «Дніпро-1».

8 лютого 2024, четвер. Зимові збори-2024. Контрольний матч №2. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +6 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - «Молодь» U-16 (Полтава) – 0:0

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): Дарʼя Келюшик, Анна Іванова, Анастасія Жигадло (Анастасія Бєлкіна, 56), Анна Стєкольщикова, Ірина Козуб (Таїсія Петраш, 51), Анна Авраменко, Даяна Семків (к), Діана Бєлякова (Анастасія Шворінь, 71), Мілена Іванченко (новачок, 51), Дарʼя Колодій (Поліна Назаренко, 51), Віолета Тян (Любов Мозга, 62).

Запасна: Вікторія Дудник.

В. о. гол. тренера: Костянтин Фролов.

«Молодь» U-16 (Полтава): Тимур Карпенко, Єгор Крисань, Назар Геращенко, Артем Лебедєв, Кирило Амельченко, Тимур Савчук, Максим Хльобас (Ігор Шипілов, 50), Олександр Гармаш, Денис Ключкін (к), Назар Горовий (Кирило Хижняк, 55), Антон Агафонов (Олександр Атанасов, 60).

Старший тренер: Артем Трушкін.