ЖФК "Кривбас" - "Молодь" U-16 1:3

ЖФК "Кривбас" - "Молодь" U-16 1:3}

Криворізький ЖФК «Кривбас» зіграв черговий контрольний матч на зборах, вперше поступившись у цьому році. Кривдником нашої команди стали юнаки з полтавської «Молоді» U-16.

Суперники вже зустрічались нещодавно, й тоді переможця виявлено не було - 0:0. Сьогодні вже у першому таймі було знято багато питань, адже гості забили три мʼячі без відповіді після помилок захисту криворіжанок. По перерві «Кривбас» провів чимало хороших атак, але забив один раз.

Дебютним голом за червоно-білих відзначилась Вікторія Дудник, гравчиня «Кривбасу» U-15. Поступаємось 1:3 та продовжуємо підготовку до весняної частини сезону.

7 березня 2024, четвер. Зимові збори-2024. Контрольний матч №6. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:30. +3 градуси.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - «Молодь» U-16 (Полтава) – 1:3 (0:3)

Арбітр: Олена Лебедєва (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Ярослав Шестов,  (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Тимур Савчук, 7 (0:1). Максим Білаш, 21 (0:2). Максим Хльобас, 32 (0:3). Вікторія Дудник, 65 (1:3).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): Дарʼя Келюшик, Анна Іванова, Анна Стєкольщикова (Таїсія Петраш, 55), Анастасія Жигадло, Даяна Семків (к), Ірина Козуб, Анна Авраменко, Анастасія Клімутіна (новачок, 55), Любов Мозга (Мілена Іванченко, 55), Віолета Тян (Кароліна Рубан, 55), Дарʼя Колодій (Вікторія Дудник, 55).

Запасна: Вікторія Петровець.

В. о. гол. тренера: Костянтин Фролов.

«Молодь» U-16 (Полтава): Артем Новік (Тимур Карпенко, 46), Єгор Крисань, Леонід Герасименко (к), Єгор Шамота, Максим Білаш, Тимур Савчук (Денис Ключкін, 55), Ярослав Наливайко, Максим Хльобас,  (Кирило Панасенко, 46), Вадим Акрамов (Назар Горовий, 55), Володимир Резнік (Андрій Кравченко, 70).

Старший тренер: Артем Трушкін.