ЖФК "Кривбас" провів двосторонку: шість голів на дві команди

ЖФК "Кривбас" провів двосторонку: шість голів на дві команди}

Стартовий тиждень зборів команда Володимира Єфімако підсумувала контрольною грою. Тренери розділили дівчат на дві команди, які зіграли між собою у футбол. Формат матчу: 3 тайми по 20 хвилин.

Відчути динаміку гри після тривалої перерви - незабутнє відчуття. У протистоянні «синіх» проти «зелених» перемогу святкували перші. Підготовка до другої частини сезону продовжується.

30 січня 2023 року. Двосторонній матч. Кривий Ріг. Академія «Кривбас» (Гданцівка) (штучне поле). 12:00. +1 градус.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) (сині) - ЖФК «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (зелені) - 4:2

Голи: Віолета Тян-2, Поліна Янчук (пенальті), Ольга Бойченко - Діана Бєлякова-2 (1 - пенальті).

ЖФК «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (сині): Олександра Кулик, Анна Іванова, Амарієль Сонкенг, Ольга Басанська, Анна Стєкольщикова (Ольга Бойченко, 21), Евеліна Купцова, Віолета Тян, Поліна Янчук.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) (зелені): Дарʼя Келюшик, Крістіне Алексанян, Думітріца Прісекарь,  Дарʼя Струк, Даяна Семків, новачок, Діана Бєлякова, Юлія Зубар.

Головний тренер: Володимир Єфімако.