ЖФК "Кривбас" - "Зарічний" 2:2

ЖФК "Кривбас" - "Зарічний" 2:2}

Жіночий «Кривбас» сьогодні провів черговий спаринг в рамках підготовки до нового сезону. У форматі двох таймів по 35 хвилин наші дівчата розійшлись бойовою мировою з хлопцями місцевого ФК «Зарічний».

За червоно-білих забивала одна з гравчинь на перегляді та Авраменко. Наступний контрольний матч «Кривбас» проведе 12 липня у Вінниці проти «ЕМС-Поділля».

7 липня 2024 року, неділя. Літні УТЗ 2024. Контрольний матч №2. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 9:00. +25 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ФК «Зарічний» (Кривий Ріг) - 2:2 (1:2)

Голи: Кирило Клєва, 12 (0:1). новачок, 20 (1:1). Денис Безуглий, 24 (1:2). Анна Авраменко, 45 (2:2).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) (1 тайм): Вікторія Калінчук, Ірина Козуб, новачок, Анна Стєкольщикова, новачок, новачок, Анна Авраменко, Мілена Іванченко, Дарʼя Колодій, Софія Козішкурт, новачок.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) (2 тайм)Вікторія Калінчук (новачок, 40), новачок, Анна Остапенко, Анастасія Жигадло, Анна Авраменко (новачок, 48), Анастасія Бєлкіна, новачок, Анастасія Швидченко, новачок, Анастасія Клімутіна, Вікторія Золотіна.

Головний тренер: Костянтин Фролов.

ФК «Зарічний» (Кривий Ріг): Артем Кузьмич, Іван Васильєв, Богдан Гакало (Олександр Онищенко, 44), Матвій Боровик, Богдан Власенко (Давід Тоюнда, 25), Владислав Громовий, Євгеній Єлісєєв, Едуард Ертман, Богдан Васильєв, Кирило Клєва, Денис Безуглий (Олександр Полковников, 55).

Запасні: Ілля Яковенко, Артем Архіпчук, Станіслав Потьомкін.