ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Динамо" 4:0

ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Динамо" 4:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас», лідер чемпіонату України, в домашньому матчі 10 туру Вищої ліги впевнено переграв київський ЖФК «Динамо».

Наша команда заволоділа перевагою з перших хвилин, але довгий час нам не вдавалось близько підібратись до воріт Кулик, яка орендована динамівками якраз у «Кривбасу». І ось на 31 хвилині за діло взялась капітан господарок Даяна Семків. Вона наважилась на удар з дальньої дистанції з робочої лівої. Вийшло потужно та результативно, - мʼяч влетів у ворота рикошетом від поперечини! Краса! 1:0.

Забитий гол окрилив криворіжанок, та невдовзі вони забили другий гол. Елданбоукі після передачі на хід з меж карного майданчика поцілила під поперечину без шансів для воротарки гостей – 2:0! Згодом повітряна тривога вдруге призупинила матч (гра розпочалась із більш ніж 2-годинним запізненням), і після поновлення картина на полі не змінилась.

«Кривбас» володів відчутною перевагою, та на початку другого тайму довів рахунок до розгромного. Віолета Тян пробила повз Кулик з меж штрафного – 3:0! Декілька шансів, аби забити гол престижу мали й наші суперниці. Після обрізки Анни Іванової тільки реакція Вікторії Петровець, який вийшла на заміну, вберегла червоно-білих від неприємностей.

А от у кінцівці свій гол забила  і Поліна Янчук, яка теж зʼявилась на полі з лави запасних. Вона втілила у забитий мʼяч фланговий простріл – 4:0! «Кривбас» перемагає вдевʼяте у чемпіонаті та продовжує лідирувати. Наступний матч – півфінал Кубку України проти «Колосу», який відбудеться у наступну суботу тут же.

4 листопада 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. 10 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +15 градусів. Поле - 4.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Динамо» (Київ) – 4:0 (2:0)

Арбітр: Вероніка Васильченко (Словʼянськ).

Асистенти арбітра: Анастасія Олійник (Кропивницький), Олександра Лещенко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Олексій Гавеля (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Микола Зайцев (Нікополь).

Делегат УАФ: Віктор Безсмертний (Кропивницький).

Голи: Даяна Семків, 31 (1:0). Махіра-Алі Елданбоукі, 34 (2:0). Віолета Тян, 51 (3:0). Поліна Янчук, 88 (4:0).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик (31. Вікторія Петровець, 61), 2. Фату Кулібалі, 15. Анна Іванова (4. Руслана Левченко, 81), 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська, 99. Даяна Семків (к), 33. Крістіне Алексанян (11. Анна Стєкольщикова, 73), 74. Махіра-Алі Елданбоукі, 18. Анна Авраменко (10. Поліна Янчук, 61), 7. Віолета Тян, 88. Діана Бєлякова.

Запасні: 23. Жу Менгді, 99. Леся Ольхова, 6. Любов Мозга, 17. Анастасія Жигадло.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

ЖФК «Динамо» (Київ): 81. Олександра Кулик, 3. Олександра Бабюк, 33. Анастасія Сікорська (16. Дарʼя Горулько, 80), 55. Анастасія Степанець, 20. Тетяна Бондаренко, 13. Леся Словак (11. Дарʼя Запорожець, 70), 14. Надія Чайка (7. Ганна Мирончук, 86), 22. Анна Прокопенко (к) (28. Влада Кабанова, 70), 19. Аріна Кравець, 10. Катерина Кукса (47. Вікторія Шевцова, 86), 17. Вікторія Мироненко.

Запасні: 12. Євгенія Карбань, 4. Дарʼя Чорномаз.

Головний тренер: Володимир Єфімако.

Попередження: Крістіне Алексанян, 45. Руслана Левченко, 87 - Вікторія Мироненко, 45. Олекандра Бабюк, 53.