ЖФК "Кривбас" - ЖСК "Дніпро-1" 2:0

ЖФК "Кривбас" - ЖСК "Дніпро-1" 2:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у домашньому матчі 8 туру Вищої ліги переграв у дербі ЖСК «Дніпро-1».

У першому таймі наші дівчата, не дивлячись на усі старання, не зуміли відкрити рахунок. Суперник грав виключно від оборони та своєї мети досяг – 0:0 до перерви. Хоча непогані моменти все ж таки були, але реалізація залишала бажати кращого.

У другому таймі перевага червоно-білих стала тотальною.  Могли забивати Янчук, Мусунгу, Бєлякова. Працювали фланги, звідкіля мʼяч у штрафний майданчик вантажили Басанська та Алексанян. Але дніпрянки довгий час тримали ворота «на замку». І все ж натиск «Кривбасу» приніс результат. У останню 10-хвилинку ми двічі засмутили Рябовіл.

Янчук після флангової передачі Мусунгу виграла позицію у опонентки та зуміла проштовхнути мʼяча у ворота – 1:0! А за 7 хвилин вже сама Мусунгу, отримавши передачу від Махіри-Алі, увірвалась у карний майданчик та на паузі пробила у ближній кут – 2:0! Повністю заслужена перемога «Кривбасу», яка дозволяє знову наздогнати лідера. Молодчинки!

6 жовтня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. 8 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 17:00. +15 градусів. Поле - 5.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖСК «Дніпро-1» (Дніпро) – 2:0 (0:0)

Арбітр: Вероніка Васильченко (Словʼянськ).

Асистенти арбітра: Марія Зобенко (Дніпро), Олександра Лещенко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Олексій Гавеля (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олександр Головков (Северодонецьк).

Делегат УАФ: Ярослав Деревʼянко (Дніпро).

Голи: Поліна Янчук (Синтія Мусунгу), 82 (1:0). Синтія Мусунгу (Махіра-Алі Елданбоукі), 89 (2:0).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 2. Фату Кулібалі, 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська, 33. Крістіне Алексанян, 99. Даяна Семків (к), 18. Анна Авраменко (99. Леся Ольхова, 46), 74. Махіра-Алі Елданбоукі (11. Анна Стєкольщикова, 90+3), 7. Віолета Тян (88. Діана Бєлякова, 59), 10. Поліна Янчук, 27. Синтія Мусунгу.

Запасні: 23. Жу Менгді, 15. Анна Іванова, 17. Анастасія Жигадло, 4. Руслана Левченко.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

ЖФК «Дніпро-1» (Дніпро): 12. Ольга Рябовіл, 26. Наталія Аілінкій, 21. Владислава Пороходніченко, 7. Аліна Синько, 4. Анастасія Немець (10. Аміна Аслаханова, 77), 25. Людмила Куніна, 8. Анастасія Кумеда, 2. Тетяна Левицька (к), 71. Валерія Тюхтій, 91. Валентина Тараканова, 20. Людмила Крючкова (11. Ілона Новосельська, 64; 17. Дарʼя Рудь, 89).

Запасні: 31. Світлана Маліборська, 22. Аліса Логвінова, 24. Єлизавета Гайдай, 29. Ляля Балашко, 15. Дарʼя Жукова, 5. Анастасія Вакуленко, 77. Катерина Тараба.

Головна тренерка: Олена Кудзієва.

Попередження: Фату Кулібалі, 52. Діана Бєлякова, 75.