ЖФК "Кривбас" - ЖСК "Дніпро-1" 4:0

ЖФК "Кривбас" - ЖСК "Дніпро-1" 4:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» відкрив весняну частину сезону у Вищій лізі впевненою перемогою над «Дніпром-1».

Господарі поля не стали витрачати час на розвідку і вже на 7 хвилині поєдинку відкрили рахунок. Не обійшлося без помилки голкіперки «Дніпра-1», яка не впоралася з далеко не найкращим ударом зі штрафного від Даяни Семків та дозволила м'ячу просковзнути у ворота.

Не минуло й 10 хвилин, як гості пропустили ще один курьйозний гол: подачу з кутового у власні ворота зрізала Людмила Куніна - 2:0.

Не використавши ще купу моментів червоно-білі обмежелися двома голами у першому таймі. Саме стільки влетіло у ворота Ольги Рябовіл у другій 45-хвилинці. Тотальну перевагу «Кривбасу» втілили у голи нападниці господарів поля.

На 56-й хвилині Поліна Янчук красивим ударом з-за меж штрафного майданчику надіслала снаряд у дев'ятку воріт суперника, а вже у доданий арбітринею час Юлія Зубар, скориставшись классним закиданням від Басанської, внесла м'яч майже у порожні ворота.

4:0 - впевнений старт ЖФК «Кривбас» у весняній частині сезону. І хоча у тренерського штабу залишилося багато запитань до дівчат щодо якості гри, команда здобула необхідні бали в контексті боротьби за першу сходинку у чемпіонаті.

Наступний матч криворізький клуб зіграє також вдома у суботу, 18 березня, суперник - київський «Атекс».

11 березня 2023 року. Чемпіонат України-2022/2023. Вища ліга. 12 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 17:00. +11 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖСК «Дніпро-1» (Дніпро) - 4:0 (2:0)

Арбітриня: Вероніка Васильченко (Слов'янськ).

Асистентки арбітрині: Олександра Лещенко (Запоріжжя), Анастасія Олійник (Кропивницький).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олексій Гордієнко (Дніпро).

Голи: Даяна Семків, 7 (1:0). Людмила Куніна, у власні ворота, 14 (2:0). Поліна Янчук, 55 (3:0). Юлія Зубар, 90+3 (4:0).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар'я Келюшик, 99. Леся Ольхова (15. Анна Іванова, 58), 20. Амарієль Сонкенг, 3. Думітріца Прісекарь, 22. Ольга Басанська, 11. Анна Стєкольщикова (18. Анна Авраменко, 74), 98. Даяна Семків, 7. Віолета Тян (8. Юлія Зубар, 68), 88. Діана Бєлякова, 19. Ірина Кочнєва (к), 10. Поліна Янчук.

Запасні: 1. Олександра Кулик, 33. Крістіне Алексанян.

Головний тренер: Володимир Єфімако.

ЖФК «Дніпро-1» (Дніпро): 12. Ольга Рябовіл, 37. Олена Тельна, 7. Аліна Синько, 10. Аміна Аслаханова, 8. Анастасія Кумеда, 25. Людмила Куніна, 9. Вікторія Бєлік (к), 33. Валентина Тараканова, 4. Анастасія Немець (18. Олена Мустафаєва, 79), 99. Вікторія Серемчук, 13. Вероніка Кузьмин (17. Анастасія Іванова, 65).

Запасні: 31. Світлана Маліборська, 21. Владислава Пороходніченко, 11. Ілона Новосельська, 16. Ілона Пшенична.

Головна тренерка: Олена Кудзієва.

Попередження: Діана Бєлякова, 54.