ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Колос" 1:0

ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Колос" 1:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у центральному матчі 6 турі Вищої ліги вдома мінімально переміг ковалівський ЖФК «Колос».

Це був дуже важливий поєдинок для обох команд, аде зустрічались суперники з лідируючої групи. Після не досить впевненого старту червоно-білі заволоділи ініціативою, та стали створювати небезпечні моменти. Декілька разів з дальніх та середніх дистанцій прикладалась до мʼяча Семків, активно працювали фланги.

А от гості до перерви нічим не запамʼятались. Перевагу наша команда втілила у го на 35 хвилині, коли після подачі з кутового Семків пробивала у ближній кут, а Сонкенг зіграла на добиванні! У другому таймі гра дещо вирівнялась, але «Кривбас» продовжував контролювати події на полі.

І у деяких моментах скоріше господарки були ближче, аби подвоїти перевагу, аніж гості до того, аби зрівняти рахунок. 1:0 – важлива перемога червоно-білих, які сьогодні грали у послабленому складі без своїх легіонерок!

17 вересня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. 6 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта». 12:00. +23 градуси.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Колос» (с. Ковалівка, Київська обл.) – 1:0 (1:0)

Арбітр: Вероніка Васильченко (Словʼянськ).

Асистенти арбітра: Анастасія Олійник (Кропивницький), Анастасія Резнік (Київська область).

Четвертий арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Оксана Єрмакова (Полтава).

Гол: Амарієль Сонкенг, 35.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська, 15. Анна Іванова, 99. Леся Ольхова, 98. Даяна Семків (к), 33. Крістіне Алексанян, 18. Анна Авраменко (11. Анна Стєкольщикова, 90+2), 88. Діана Бєлякова (17. Анастасія Жигадло, 90+3), 7. Віолета Тян, 10. Поліна Янчук.

Запасні: 23. Жу Менгді, 31. Вікторія Петровець, 4. Руслана Левченко, 6. Любов Мозга.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

ЖФК «Колос» (Ковалівка): 1. Маріна Дуднік, 16. Анастасія Вороніна, 28. Софія Соломаха, 14. Соломія Купʼяк, 10. Марʼяна Іванишин, 25. Світлана Когут, 8. Юлія Ковальчук (4. Дарина Краснобородько, 90+3), 22. Надія Куніна, 99. Ангеліна Федоренко, 7. Ірина Майбородіна, 11. Ліліана Сербук.

Запасні: 31. Ірина Саніна, 12. Світлана Сахно, 3. Надія Ковальчук, 9. Дарʼя Борисюк.

Головна тренерка: Людмила Покотило.

Попередження: Крістіне Алексанян, 26. Амарієль Сонкенг, 76. Даяна Семків, 89. Поліна Янчук, 90+2 - Ангеліна Федоренко, 21. Ірина Майбородіна, 60. Марʼяна Іванишин, 82. Світлана Когут, 84.