ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Колос" 2:1. Ми - у фіналі Кубку України!

ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Колос" 2:1. Ми - у фіналі Кубку України!}

Криворізький ЖФК «Кривбас» вперше в клубній історії вийшов до фіналу Кубку України! Сьогодні наша команда вдома у додатковий час здолала ковалівський ЖФК «Колос».

Поєдинок розпочався майже з 3-годинною затримкою: повітряна тривога. А коли все-таки розпочали, то криворіжанки з перших хвилин захопили ініціативу. Й голу довелось чекати недовго. Ольга Басанська виконала таку подачу з кута поля, що мʼяч по неймовірній траєкторії залетів у дальній кут! «Сухий» лист – 1:0! У подальшому гості дещо вирівняли гру, та забили у відповідь на 28 хвилині.

Майбородіна отримала можливість пробити з меж штрафного, й поцілила у дальній кут – 1:1! До кінця тайму обидві команди непогано атакували, але рахунок не змінився. У другому таймі гра проходила переважно у центрі поля, але все ж таки наші дівчата виглядали активніше. Але, на жаль, уникнути овертайму не вдалось.

У першій додатковій 15-хвилинці ми зуміли дотиснути суперниць. Подача з кутового, захисниці мʼяча вибили, повторна подача від Ольги Басанської – помилка воротарки, та добивання Віолети Тян – 2:1! Крокуємо у фінал, де 25 листопада зіграємо у Києві з «Ворсклою», яка також сьогодні легко здолала «Дніпро-1» - 5:1.

11 листопада 2023 року. Кубок України-2023. 1/2 фіналу. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 14:00. +11 градусів. Поле - 4.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Колос» (с. Ковалівка, Київська область) – 2:1 (1:1) Дод. час

Арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро).

Асистенти арбітра: Ірина Голіяк (Миколаївська область), Олександра Лещенко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Олексій Гавеля (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Оксана Єрмакова (Полтава).

Делегат УАФ: Ярослав Деревʼянко (Дніпро).

Голи: Ольга Басанська, 15 (1:0). Ірина Майбородіна, 28 (1:1). Віолета Тян, 97 (2:1).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 2. Фату Кулібалі, 99. Леся Ольхова, 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська (15. Анна Іванова, 102), 99. Даяна Семків (к), 33. Крістіне Алексанян, 18. Анна Авраменко (27. Синтія Мусунгу, 69), 7. Віолета Тян, 88. Діана Бєлякова, 10. Поліна Янчук (11. Анна Стєкольщикова, 114).

Запасні: 23. Жу Менгді, 31. Вікторія Петровець, 6. Любов Мозга, 17. Анастасія Жигадло.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

ЖФК «Колос» (Ковалівка): 1. Маріна Дуднік, 28. Софія Соломаха, 4. Дарина Краснобородько, 14. Соломія Купʼяк, 10. Марʼяна Іванишин (к), 16. Анастасія Вороніна, 25. Світлана Когут, 7. Ірина Майбородіна, 22. Надія Куніна, 99. Ангеліна Федоренко, 11. Ліліана Сербук (9. Дарʼя Борисюк, 103).

Запасні: 31. Ірина Саніна, 12. Світлана Сахно, 33. Вікторія Скоцик, 17. Дарина Січкаренко, 3. Надія Ковальчук.

Головна тренерка: Людмила Покотило.

Попередження: Віолета Тян, 75. Поліна Янчук, 104 - Анастасія Вороніна, 11.