ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Ладомир" 6:2

ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Ладомир" 6:2}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у 3 турі Вищої ліги вдома впевнено здолав ЖФК «Ладомир». Це був перший домашній поєдинок для команди Костянтина Фролова у новому сезоні.

Вже у першому таймі господарки поля створили стільки гольових моментів, що вистачило б на декілька матчів, але, на жаль, з реалізацією сьогодні були певні проблеми. І, навіть не дивлячись на це, «Кривбас» тричі розписався у воротах Новікової. Точний удар Бєлякової та дубль Янчук забезпечили в принципі доволі комфортну перевагу до перерви – 3:1.

Гостям пощастило відзначитись одного разу у відповідь після потужного удару з меж карного майданчика найкращої бомбардирки команди минулого сезону – Гірин. На початку другого тайму «Ладомир» якимось дивом забив знову. І знову активна Гірин. Інтрига? За 11 хвилин Мусунгу знову закріпила перевагу червоно-білих.

В кінцівці діло до розгрому таки було доведено, і це справедливо, дивлячись на хід поєдинку та кількість нереалізованих моментів. Тян з меж штрафного не залишила шансів Новіковій, а Мусунгу влучним пострілом встановила фінальний рахунок – 6:2. Результативна перемога «Кривбасу», щоправда, над помилками в обороні треба ще попрацювати.

18 серпня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. 3 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 17:00. +30 градусів. Поле - 5.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Ладомир» (Володимир, Волинська обл.) - 6:2 (3:1)

Арбітр: Вероніка Васильченко (Словʼянськ).

Асистенти арбітра: Марія Зобенко (Дніпро), Олександра Лещенко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Олексій Гавеля (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олексій Гордієнко (Дніпро).

Голи: Діана Бєлякова, 8 (1:0). Поліна Янчук, 14 (2:0). Вікторія Гірин, 15 (2:1). Поліна Янчук, 23 (3:1). Вікторія Гірин, 55 (3:2). Синтія Мусунгу, 66 (4:2). Віолета Тян, 86 (5:2). Синтія Мусунгу, 90 (6:2).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська, 15. Анна Іванова (18. Анна Авраменко, 87), 99. Леся Ольхова, 74. Махіра-Алі Елданбоукі (11. Анна Стєкольщикова, 87), 98. Даяна Семків (к), 33. Крістіне Алексанян, 10. Поліна Янчук (7. Віолета Тян, 57), 27. Синтія Мусунгу, 88. Діана Бєлякова (17. Анастасія Жигадло, 89).

Запасна: 31. Вікторія Петровець.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

ЖФК «Ладомир» (Володимир): 1. Варвара Новікова, 14. Вікторія Гірин (к), 2. Марія Ігнатенко, 4. Аріана Чередниченко, 6. Софія Коновалова, 9. Настасія Котельчук, 15. Божена Дуб (7. Вікторія Савкіна, 89), 18. Мирослава Невар, 33. Олена Єфімчук, 71. Дана Коротчук, 77. Юлія Стець.

Запасні: 12. Тетяна Гадада, 10. Любов Цілуванська, 17. Зоряна Гладун, 20. Діана Ткачук, 99. Вероніка Борковська.

Головний тренер: Олег Бортнік.

Попередження: Божена Дуб, 5. Олена Єфімчук, 51. Мирослава Невар, 82.

Вилучення: Олена Єфімчук («Ладомир»), 58 (друге попередження).