ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Ладомир" 4:3

ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Ладомир" 4:3}

Криворізький ЖФК «Кривбас» провів перший офіційний матч у новому році. В рамках другого етапу Вищої ліги чемпіонату України наші дівчата у вольовому стилі переграли вдома ЖФК «Ладомир».

У стартовому складі червоно-білих ми побачили одразу трьох дебютанток: Ірину Козуб, Анастасію Швидченко і Дарʼю Колодій. Пізніше також вперше за «Кривбас» у офіційних матчах на полі зʼявились Анастасія Клімутіна і Софія Козішкурт.

Дебют зустрічі залишився за гостями, яким вдалось забити два швидких голи. Гірин та Гладун реалізували вихід один на один з Келюшик. 0:2 станом на 8 хвилину. Але наша команда не знітилась та провела ряд гострих атак. От тільки до перерви вдалось забити всього одного разу. Колодій накрутила захисницю на правому флангу та класно віддала у воротарський на Тян, яка у дотик розстріляла ворота – 1:2!

На початку другого тайму «Кривбас» понісся вперед та доволі швидко не тільки зрівняв рахунок, а і вивів вперед. Тян хитро пробила повз воротарку при виході один на один, а дебютантка Козішкурт розрядила гармату з кута штрафного, - просто красень-гол! 3:2! Пішла гра на зустрічних курсах, і в кінцівці ми побачили ще два голи.

На 82 хвилині Гірин оформила дубль, потужно пробивши у дальній кут з меж карного майданчика – 3:3. Але «Кривбас» зумів вирвати перемогу. Вже у компенсований час пішла подача у штрафний, воротарка «Ладомиру» невпевнено зіграла на виході, чим скористалась Іванова. Анна пробила у протихід суперниці – 4:3! Браво, дівчата! Дякуємо за характер!

23 березня 2024 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. Другий етап. 1 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +11 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Ладомир» (Володимир, Волинська обл.) – 4:3 (1:2)

Арбітр: Вероніка Васильченко (Донецька область).

Асистенти арбітра: Ірина Голіяк (Миколаїв), Анастасія Резнік (Київська область).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Микола Зайцев (Нікополь).

Голи: Вікторія Гірин, 2 (0:1). Зоряна Гладун, 8 (0:2). Віолета Тян, 45 (1:2). Віолета Тян, 47 (2:2). Софія Козішкурт, 53 (3:2). Вікторія Гірин, 82 (3:3). Анна Іванова, 90+4 (4:3).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 15. Анна Іванова, 11. Анна Стєкольщикова, 17. Анастасія Жигадло, 2. Ірина Козуб, 14. Анастасія Швидченко (99. Анастасія Клімутіна, 66), 98. Даяна Семків (к), 18. Анна Авраменко, 6. Любов Мозга (19. Софія Козішкурт, 46), 10. Дарʼя Колодій, 7. Віолета Тян.

Запасні: 31. Вікторія Петровець, 30. Вікторія Калінчук, 23. Таїсія Петраш, 74. Кароліна Рубан, 33. Вікторія Дудник, 22. Дарʼя Струк.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

ЖФК «Ладомир» (Володимир): 1. Варвара Новікова, 14. Вікторія Гірин (к), 2. Марія Ігнатенко, 4. Аріана Чередниченко, 7. Вікторія Савкіна, 11. Анастасія Довганик, 17. Зоряна Гладун (15. Божена Дуб, 78), 18. Мирослава Невар, 20. Діана Ткачук, 71. Дана Коротчук (6. Софія Коновалова, 78), 99. Вероніка Борковська (16. Дарʼя Артеменко, 54).

Запасні: 12. Тетяна Гадада, 9. Настасія Котельчук, 10. Вікторія Саноцька, 33. Олена Єфімчук.

Головний тренер: Олег Бортнік.

Попередження: Дарʼя Колодій, 28. Анна Авраменко, 41. Софія Козішкурт, 84. Даяна Семків, 86 - Аріана Чередниченко, 70. Софія Коновалова, 86.