ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Маріуполь" 6:0

ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Маріуполь" 6:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у передостанньому календарному матчі Вищої ліги чемпіонату України у рідних стінах не залишив шансів ЖФК «Маріуполь».

Підопічні Володимира Єфімако з перших хвилин почали шукати шляхи до воріт Світлана Сахно, і вже на 7 хвилині Поліна Янчук, увійшла до штрафної площі по центру воріт змістилася лівіше і надіслала снаряд точно у нижній кут - 1:0.

Після цього господарки поля почали діяти занадто самовпевнено, тринькаючи момент за моментом, за що могли бути покарані… В середині тайму після удару Марії Бенедік лише фантастична реакція Дар‘ї Келюшик врятувала «Кривбас» від пропущеного голу… Подвоїти перевагу червоно-білі змогли лише перед самою перервою. Навіс з кутового від Ольги Басанської у гол ударом головою втілила Даяна Семків.

А вже поперерві господарки узялись за справу серьйозніше і довершили побиття суперника. Поліна Янчук повернула собі лідерство в боротьбі за звання найкращого бомбардира вистріливши дублем на початку тайму. Асистували нападниці Басанська та Мусунгу. Записала на свій рахунок і третю гольову передачу Ольга Басанська й на 57 хвилині, коли її подачу з кутового на ближній стійці замкнула Амарієль Сонкенг, відсвяткувавши після цього ефектним танком День Незалежності рідного Камеруну.

Справжньою ж прикрасою став гол дебютантки Елданбоукі. Єгипетська півзахисниця з-за меж штрафної площі обвідним ударом поцілила у самісіньку дев’ятку - неймовірна краса, за яку трибуни віддячили гравчині оплисками.

Після фінального свистка на «Кривбас» очікували срібні медалі та вшанування за крутий сезон, радість від якого команда розділила з рідними вболівальниками.

Заключний тур червоно-білі проведуть на виїзді, суперник - уманські «Пантери».

20 травня 2023 року. Чемпіонат України-2022/2023. Вища ліга. 21 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 16:00. +27 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Маріуполь» (Маріуполь, Донецька обл.) – 6:0 (2:0)

Арбітр: Вероніка Васильченко (Словʼянськ).

Асистенти арбітра: Діана Олійник (Черкаси), Олександра Лещенко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Олексій Гавеля (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олександр Гордієнко (Дніпро).

Голи: Поліна Янчук, 7 (1:0). Даяна Семків, 44 (2:0). Поліна Янчук, 49 (3:0). Поліна Янчук, 55 (4:0). Амарієль Сонкенг, 57 (5:0). Махіра-Алі Елданбоукі, 83 (6:0).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар’я Келюшик, 15. Анна Іванова (11. Анна Стєкольщикова, 65), 99. Леся Ольхова (44. Крістіне Алексанян, 45), 20. Амарієль Сонкенг (74. Махіра-Алі Елданбоукі, 65), 22. Ольга Басанська, 98. Даяна Семків, 96. Христина Єрьоменко (18. Анна Авраменко, 45), 19. Ірина Кочнєва (к), 7. Віолета Тян, 27. Синтія Мусунгу (95. Катерина Нікітіна, 84), 10. Поліна Янчук.

Запасні: 1. Олександра Кулик, 8. Юлія Зубар.

Головний тренер: Володимир Єфімако.

ЖФК «Маріуполь» (Маріуполь): 35. Світлана Сахно, 3. Дар’я Струк, 99. Ольга Квач, 12. Дар’я Крук (1. Марія Анпілогова, 82), 5. Дарина Лєбєдєва, 25. Дарія Якимова, 13. Поліна Полухіна, 14. Світлана Ткаченко, 23. Маргарита Кісельова, 15. Анна Куртиніна, 19. Марі Бенедік.