ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Металіст 1925" 2:2

ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Металіст 1925" 2:2}

Криворізький ЖФК «Кривбас» в домашньому матчі в рамках 4 туру другого етапу Вищої ліги чемпіонату України приймав харківський ЖФК «Металіст 1925».

Це був двобій нашої молодої команди проти досвідченого опонента, у складі якого виступає шість ексфутболісток червоно-білих. Але початок повністю залишився за господарками! Віолеті Тян вдався швидкий дубль!

На 2 хвилині нестримна Софія Козішкурт накрутила досвідчену Басанську та виконала ідеальну подачу на дальню стійку, яку ефектним ударом головою в падінні завершила Тян – 1:0! На 8 хвилині класна довга передача капітана Даяни Семків вивела Віолету майже віч-на-віч з воротаркою, але наша нападниця вирішила пробивати майже одразу та перекинула опонентку – 2:0!

У подальшому ініціативою заволоділи гості та в середині тайму один гол відіграли. Хімич відгукнулась на подачу зліва та один гол відквитала – 2:1. Попри атаки суперниць до перерви рахунок не змінився. Відзначимо вилучення Іванової. Арбітр гри Вероніка Васильченко прийняла дуже дивне рішення, адже фол Анни проти опонентки на 34 хвилині тягнув максимум на жовту картку.

Але, на жаль, суддівське свавілля – і ми залишаємось у меншості. На початку другого тайму вихованка криворізького футболу Апанащенко потужно пробила у дальній кут з лінії штрафного – 2:2. Попри атаки харківʼянок та класні моменти для взяття воріт ми вистояли у меншості, та здобули одне важливе очко у боротьбі за медалі чемпіонату. Дівчатка, ви просто молодчинки! Ми вами пишаємось!

18 квітня 2024 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. Другий етап. 4 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +24 градуси. Поле - 4.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Металіст 1925» (Полтава) – 2:2 (2:1)

Арбітр: Вероніка Васильченко (Донецька область).

Асистенти арбітра: Ірина Голіяк (Миколаїв), Анастасія Олійник (Кропивницький).

Четвертий арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Сергій Возняк (Миколаїв).

Делегат УАФ: Ярослав Деревʼянко (Дніпро).

Голи: Віолета Тян, 2 (1:0). Віолета Тян, 8 (2:0). Таміла Хімич, 22 (2:1). Дарʼя Апанащенко, 54 (2:2).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 15. Анна Іванова, 11. Анна Стєкольщикова (99. Анастасія Клімутіна, 46), 17. Анастасія Жигадло, 2. Ірина Козуб, 14. Анастасія Швидченко (6. Любов Мозга, 90+3), 98. Даяна Семків (к), 18. Анна Авраменко, 19. Софія Козішкурт, 10. Дарʼя Колодій, 7. Віолета Тян (33. Вікторія Дуднік, 87)

Запасні31. Вікторія Петровець, 30. Вікторія Калінчук, 23. Таїсія Петраш, 22. Дарʼя Струк.

Тренер: Костянтин Балабанов.

ЖФК «Металіст 1925» (Харків): 1. Ірина Славич, 15. Кристіна Козуб (18. Анастасія Дружченко, 82), 66. Леся Ольхова, 33. Крістіне Алексанян, 6. Ольга Басанська, 17. Дарʼя Апанащенко (к), 96. Христина Єрьоменко, 13. Натія Панцулая, 97. Таміла Хімич, 22. Наталія Корнацька (19. Ірина Кочнєва, 61), 20. Вероніка Кожухар (99. Олена Манзюк, 73).

Запасні: 12. Марія Денищич, 9. Поліна Позднікова, 25. Ольга Войтенко, 69. Каріна Чувилка, 95. Вікторія Лавренюк, 8. Яна Щур.

Головний тренер: Володимир Пятенко.

Попередження: Таміла Хімич, 45+1. Ольга Басанська, 88.

Вилучення: Анна Іванова (ЖФК «Кривбас»), 34.