ЖФК "Кривбас-2" - ЖФК "Оболонь" 1:2

ЖФК "Кривбас-2" - ЖФК "Оболонь" 1:2}

Криворізький ЖФК «Кривбас-2» зіграв свій передостанній календарний матч у Першій лізі чемпіонату України у 2023 році.

Наші дівчата приймали одного з лідерів – ЖФК «Оболонь». У першому таймі суперниці втілили свою перевагу у один гол – з пенальті. По перерві гра дещо вирівнялась та криворіжанкам вдалось зрівняти рахунок після голу Ірини Козуб.

Але вже у компенсований час киянкам вдалось забити вдруге після кутового. 1:2 – прикра поразка. Наступний матч – 5 листопада у неділю в 8 турі проти чернігівської «Юності».

29  жовтня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. Перша ліга, група Б. 7 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +15 градусів.

ЖФК «Кривбас-2» (Кривий Ріг) - ЖФК «Оболонь»  (Київ) - 1:2 (0:1)

Арбітр: Вероніка Васильченко (Словʼянськ).

Асистенти арбітра: Анастасія Олійник (Кропивницький), Олександра Лященко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олександр Головков (Северодонецьк).

Голи: Яна Борейко, 28 (0:1). Ірина Козуб, 78 (1:1). Лілія Морозова, 90+2 (1:2).

ЖФК «Кривбас-2» (Кривий Ріг): 30. Вікторія Калінчук (, 46), 23. Євгенія Сівач, 20. Єлизавета Найдьонова, 6. Влада Григорьєва, 11. Ірина Козуб (к), 5. Крістіна Лука, 16. Альона Оскаленко (17. Софія Сідляр, 74), 99. Дарʼя Струк, 8. Анастасія Ватріч, 10. Вікторія Дудник, 35. Анастасія Швець.

Запасні: 1. Софія Булаткіна, 4. Анна Ражик.

Старший тренер: Денис Мацебура.

ЖФК «Оболонь» (Київ): 21. Олена Цикаленко, 20. Єва Балацька (30. Юлія Кошовська, 80), 4. Марія Клімчук, 5. Дарина Лебедєва, 96. Ангеліна Підлісна, 14. Світлана Ткаченко (к), 11. Ярина Скіряк, 17. Каріна Твардовська, 8. Юлія Валих, 77. Яна Борейко, 10. Вікторія Солодухіна (99. Лілія Морозова, 80).

Запасна: 1. Аліна Пасько, 7. Катерина Вороніна, 31. Марія Рам, 18. Вероніка Голованчук, 9. Анастасія Олексієнко.

Головна тренерка: Ірина Василюк.

Попередження: Вікторія Дудник, 85 - Ангеліна Підлісна, 5. Каріна Твардовська, 75.