ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Оболонь" 3:0

ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Оболонь" 3:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у черговому домашньому матчі нового сезону Вищої ліги чемпіонату України приймав дебютанта - ЖФК «Оболонь». І ми нарешті дочекались від нашої молодої команди першої перемоги в сезоні!

Але вона, не дивлячись на підсумковий рахунок, не вийшла легкою. Так, в першому таймі криворіжанки володіли перевагою, але не настільки великою, тому киянкам вдалось зберегти свої ворота у недоторканності. А от на початку другого тайму червоно-білі забили два швидких голи, які допомогли в подальшому.

Іванченко вдався чудовий удар зі стандарту – мʼяч влетів у ворота рикошетом від стійки – 1:0! За хвилину Колодій накрутила у штрафному декількох суперниць та точно пробила низом в дальній кут – 2:0! І на 65 хвилині Іванченко розрізною передачею вивела на рандеву з воротаркою  Ковальову, яка реалізувала свій шанс – 3:0!

Гру було зроблено, але наша команда мала ще декілька можливостей для взяття воріт. Щоправда, рахунок більше не змінювався. 3:0 – вітаємо дівчат з першою перемогою! Цей успіх дозволив «Кривбасу» покинути останню сходинку. Наступний поєдинок – за тиждень в 7 турі в Одесі проти «Сістерс».

25 вересня 2024 року. Чемпіонат України 2024\2025. Вища ліга. Перший етап. 6 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +26 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Оболонь» (Київ) - 3:0 (0:0)

Арбітр: Катерина Усова (Київська область).

Асистенти арбітра: Ірина Голіяк, Вероніка Уманець (обидва - Миколаїв).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Словʼянськ).

Голи: Мілена Іванченко, 56 (1:0). Дарʼя Колодій, 57 (2:0). Ірина Ковальова, 65 (3:0).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 30. Вікторія Калінчук, 4. Ірина Козуб, 18. Анна Авраменко, 2. Анастасія Бєлкіна, 5. Анастасія Вакуленко, 44. Мілена Іванченко (16. Дар'я Горулько, 85), 11. Анна Стєкольщикова (к) (3. Анастасія Клімутіна, 80), 27. Анастасія Стахнюк, 23. Олександра Червінська (17. Анастасія Жигадло, 46), 9. Вікторія Золотіна (10. Дар'я Колодій, 46), 22. Ірина Ковальова (21. Катерина Бабенко, 85).

Запасна: 15. Дар'я Запорожець.

Головний тренер: Костянтин Фролов.

ЖФК «Оболонь» (Київ): 21. Олена Цикаленко (к), 22. Ольга Квач, 5. Дарина Лєбєдева, 27. Ірина Василюк, 96. Ангеліна Підлісна (14. Світлана Ткаченко, 78), 13. Леся Словак, 90. Юлія Гнидюк, 9. Катерина Кукса, 77. Яна Борейко, 7. Ганна Мирончук (4. Марія Клімчук, 60), 18. Вероніка Голованчук (6. Аліна Городецька, 78).

Запасні: 1. Аліна Пасько, 20. Єва Балацька, 8. Юлія Вялих, 16. Анастасія Забитівська, 10. Вікторія Солодухіна, 25. Софія Скворцова, 11. Ярина Скіряк.

Головна тренеркаІрина Василюк.

Попередження: Анастасія Стахнюк, 21. Анастасія Бєлкіна, 41. Анна Авраменко, 69. Ірина Козуб, 88 - Вероніка Голованчук, 16.