Аврора Cup - Шлях до Перемоги. 2 тур. ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Полісся" 7:0

Аврора Cup - Шлях до Перемоги. 2 тур. ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Полісся" 7:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» зіграв другий матч на благодійному турнірі Аврора Cup - Шлях до перемоги 2023. Сьогодні команда Володимира Єфімако була сильніша за ЖФК «Полісся».

На поєдинок проти «Полісся» тренерський штаб «Кривбасу» виставив експерементальний склад. Кістяк сформували молоді дівчата з дитячої академії клубу, підсилені кількома гравчинями головної команди. Саме тому у першому таймі фаворит обмежився лише одним взяттям воріт: Даяна Семків з-за меж штрафної площі надіслала м’яч точно під штангу. Сталося це на останній хвилині тайму.

А ось на другу половину гри вийшли вже основні виконавиці і перевага «Кривбасу» вилилась у ще 6 голів. У другому матчі поспіль хет-трик оформила Янчук, ще по голу на рахунку Дар’ї Келюшик (!) та Амарієль Сонкенг: перша реалізувала пенальті, а друга вдало зіграла на добиванні після кутового.

Тож, друга більш ніж впевнена перемога команди Володимира Єфімако і останній матч червоно-білих на турнірі проти «Вереса» стане для справжнім фіналом за звання чемпіона «Аврора Cup - Шлях до Перемоги». Гра розпочнеться завтра о 17:00.

26 лютого 2023 року. Аврора Cup - Шлях до перемоги 2023. 2 тур. Кривий Ріг. Академія «Кривбас» (Гданцівка) (штучне поле). 17:00. +8 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Полісся» (Житомир) - 7:0 (1:0)

Арбітр: Кирило Ісаков (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Ярослав Шестов, Тетяна Іванова (обидва - Кривий Ріг).

Четвертий арбітр: Даниїл Татаренко (Кривий Ріг).

Голи: Даяна Семків, 35 (1:0). Діана Бєлякова (Даяна Семків), 47 (2:0). Поліна Янчук, з пенальті, 59 (3:0). Поліна Янчук (Анна Стєкольщикова), 62 (4:0). Поліна Янчук (Ольга Басанська), 65 (5:0). Амарієль Сонкенг, 69 (6:0). Дарʼя Келюшик, з пенальті, 70+1 (7:0).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 1. Олександра Кулик (23. Аліса Красікова, 53), 25. Анастасія Шворінь (13. Думітріца Прісекарь, 36), 16. Єлизавета Найдзьонова (15. Анна Іванова, 36), 4. Софія Козішкурт (9. Леся Ольхова, 36), 17. Анна Авраменко (7. Ірина Кочнєва, 36), 19. Даяна Семків (к) (20. Амарієль Сонкенг, 60), 6. Кароліна Джагарян (5. Кароліна Рубан, 29; 26. Анна Стєкольщикова, 36), 18. Анастасія Столярчук (22. Ольга Басанська, 36), 21. Евеліна Купцова (8. Діана Бєлякова, 36), 3. Вероніка Одуд (25. Віолета Тян, 36), 11. Поліна Янчук (14. Дарʼя Келюшик, 66).