Аврора Cup - Шлях до Перемоги. 3 тур. ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Верес" 6:0

Аврора Cup - Шлях до Перемоги. 3 тур. ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Верес" 6:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» провів свій третій поєдинок на благодійному турнірі Аврора Cup - Шлях до перемоги 2023.

Команда Володимира Єфімако не стала довго придивлятися до суперника, а з перших хвилин пішла вперед, і ще у першому таймі питання про переможця матчу було зняте. На 5 хвилині Ольхова замкнула головою подачу з кутового і вивела «Кривбас» вперед.

Наступною привітання від партнерів приймала Даяна Семків, яка вдало зіграла на добиванні розстрілявши ворота гостей. Справжньою прикрасою матчу став постріл Ірини Кочнєвої, яка по божевільній траєкторії відправила м’яч у ворота з 30 метрів.

Ще тричі криворізькі дівчата відзначились і у таймі другому. Спочатку Басанська викотила м’яч Бєляковій, яка з кількох метрів переправила того у ворота. Свій сьомий гол на турнірі забила Янчук, яка скористалася виходом віч-на-віч і вразила дальній нижній кут. А крапку у матчі ударом зі штрафного поставила Даяна Семків.

6:0 - «Кривбас» здобуває третю розгромну перемогу і стає переможцем «Аврора Cup - Шлях до Перемоги 2023».

Браво, дівчата!

26 лютого 2023 року. Аврора Cup - Шлях до перемоги 2023. 3 тур. Кривий Ріг. Академія «Кривбас» (Гданцівка) (штучне поле). 17:00. +8 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Верес» (Рівне) - 6:0 (3:0)

Арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Владислав Чеголя, Кирило Ісаков (обидва - Кривий Ріг).

Четвертий арбітр: Даниїл Татаренко (Кривий Ріг).

Голи: Леся Ольхова (Ольга Басанська, кутовий), 9 (1:0). Даяна Семків, 17 (2:0). Ірина Кочнєва, 21 (3:0). Діана Бєлякова, 47 (4:0). Поліна Янчук (Ірина Кочнєва), 54 (5:0). Даяна Семків (штрафний), 64 (6:0).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 99. Леся Ольхова, 15. Анна Іванова (20. Амарієль Сонкенг, 36), 3. Думітріца Прісекарь, 22. Ольга Басанська, 11. Анна Стєкольщикова (18. Анна Авраменко, 50), 98. Даяна Семків, 19. Ірина Кочнєва (к), 88. Діана Бєлякова (21. Евеліна Купцова, 55), 10. Поліна Янчук, 7. Віолета Тян (8. Юлія Зубар, 50).

Запасна: 1. Олександра Кулик.

Головний тренер: Володимир Єфімако.

ЖФК «Верес» (Рівне): 1. Маргарита Луцюк, 15. Каріна Войт (к) (5. Софія Помʼяновська, 34), 7. Марина Навроцька, 14. Софія Низова, 4. Тетяна Котовець, 8. Вікторія Лавренюк, 20. Віта Розлуцька, 77. Олена Руда (3. Вікторія Шелест, 47), 6. Христина Масловська (24. Євгенія Гладушка, 52), 11. Вікторія Скоцик (19. Діана Мущенська, 65), 25. Владислава Нездюр.