ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Верес" 7:0

ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Верес" 7:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у черговому календарному матчі Вищої ліги чемпіонату України вдома впевнено здолав рівненський ЖФК «Верес». Ще у першому таймі питання щодо переможця поєдинку будо зняте. Свою тотальну ігрову і територіальну перевагу криворізькі дівчата втілили аж у пʼять забитих голів.

Даяна Семків двічі відзначилась з пенальті, зароблених Віолетою Тян та Ольгою Басанською, а між її голами красивим дальнім ударом відзначилась Ірина Кочнєва. На цьому Даяна не заспокоїлася і на 37 хвилині забила з гри: півзахисниця отримала м’яч на правому фланзі у штрафній «Вереса» і більярдним ударом вразила нижній кут воріт Снігур.

А довела результат матчу до рахунку 5:0 Ольга Басанська, забивши практично ідентичний з Семків гол, проте вже з протилежного флангу. У другому таймі підопічні Володимира Єфімако, не дивлячись на безліч моментів, обмежилися двома голами: на 49 хвилині після прострілу з флангу від Басанської Віолета Тян зіграла на випередження і удотик переправила м’яч у ворота. А на 74 відзначилась Діана Бєлякова, яка прибравши на замасі захисницю прошила голкіперку суперниць потужним ударом.

Зіпсувала настрій червоно-білій команді травма Діани, яку вона зазнавала наприкінці гри, коли у боротьбі з суперницею невдало приземлилася на газон і змушена була достроково покинути поле. Бажаємо Ді якнайшвидше відновитися і повернутися до гри ще сильнішою!

Тож, 7:0 - команда Єфімако набирає чергові три бали і тепер на неї чекає виїзд до Вінниці, де «Кривбас» зіграє проти місцевого «ЕМС-Поділля».

7 травня 2023 року. Чемпіонат України-2022/2023. Вища ліга. 19 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 17:00. +15 градусів.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Верес» (Рівне) - 7:0 (5:0)

Арбітр: Микита Богатир (Запоріжжя)

Асистенти арбітра: Ірина Голіяк (Миколаївська область), Марія Зобенко (Дніпро).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Віктор Денисюк (Київська область).

Голи: Даяна Семків, з пенальті, 3 (1:0). Ірина Кочнєва, 16 (2:0). Даяна Семків, з пенальті, 24 (3:0). Даяна Семків, 39 (4:0). Ольга Басанська, 45 (5:0). Віолета Тян, 49 (6:0). Діана Бєлякова, 74 (7:0).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар’я Келюшик 1. Олександра Кулик, 45), 15. Анна Іванова, 20. Амарієль Сонкенг (11. Анна Стєкольщикова, 59), 22. Ольга Басанська, 3. Думітріца Прісекарь, 98. Даяна Семків, 96. Христина Єрьоменко, 18. Анна Авраменко, 19. Ірина Кочнєва (к), 88. Діана Бєлякова, 7. Віолета Тян (8. Юлія Зубар, 68).

Запасна: 99. Леся Ольхова.

Головний тренер: Володимир Єфімако.

ЖФК «Верес» (Рівне): 32. Світлана Снігур (1. Маргарита Луцюк, 45), 4. Тетяна Котовець, 14. Софія Низова (5. Софія Пом'яновська, 82), 20. Віта Розлуцька, 11. Вікторія Скоцик (3. Вікторія Шелест, 57), 15. Каріна Войт (К), 8. Вікторія Лавренюк, 13. Тетяна Веремейчук, 19. Діана Мущенська, 25. Владислава Нездюр, 22. Наталія Корнацька.

Запасні: 6. Христина Масловська, 17. Анастасія Ляхович, 7. Марина Навроцька, 39. Олександра Сухоряба.

Головна тренерка: Олена Руда.