ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Житлобуд-1" 4:1

ЖФК "Кривбас" - ЖФК "Житлобуд-1" 4:1}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у перенесеному домашньому поєдинку 5 туру Вищої ліги переграв харківський ЖФК «Житлобуд-1».

Початок поєдинку вийшов для наших дівчат непоганим, адже вдалось забити швидкий гол. Мʼяч після подачі з кутового спрямувала у власні ворота Позднікова – 1:0. Але, на жаль, суперницям вдалось відігратись вже за вісім хвилин. Сонкенг порушила правила у власному карному майданчику на ексгравчині «Кривбасі» Хімич – пенальті.

До 11-метрової позначки підійшла досвідчена Апанащенко, вихованка криворізького футболу, та сильно пробила у правий від себе кут. Келюшик до мʼяча дотягнулась, але парирувати не зуміла – 1:1. У подальшому пішла гра на зустрічних курсах. «Кривбас» хоча і більше атакував довгий час не міг створити реально небезпечні моменти біля воріт гостей.

На другий тайм команди вийшли з 40-хвилинною затримкою через повітряну тривогу. Й пауза пішла підопічним Фролова на користь. Вони повністю заволоділи ініціативою, та створили ряд хороших нагод для того, аби забити ще. Й Фортуна посміхнулась нашій команді наприкінці зустрічі.

Мусунгу вирішила пробивати з-за меж штрафного і не прогадала – удар вийшов більярдним – у дальній кут – 2:1! На хвилі успіху червоно-білим вдалось ще двічі до кінця гри засмутити воротарку харківʼянок. Елданбоукі, одна з найкращих у сьогоднішньому матчі, реалізували свій момент, коли команда запресингувала захисниць у власному карному майданчику – 3:1!

Ну і наостанок воротарка гостей не впоралась із невдалою передачею назад Маліновської. Другий автогол у матчі. 4:1 – перемога «Кривбасу», який виходить у лідери чемпіонату. Так тримати!

11 жовтня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. 5 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 17:00. +12 градусів. Поле - 5.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - ЖФК «Житлобуд» (Харків) – 4:1 (1:1)

Арбітр: Вероніка Васильченко (Словʼянськ).

Асистенти арбітра: Марія Зобенко (Дніпро), Олександра Лещенко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Олексій Гавеля (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олексій Гордієнко (Дніпро).

Делегат УАФ: Олег Базай (Запоріжжя).

Голи: Поліна Позднікова, у власні ворота, 3 (1:0). Дарʼя Апанащенко, з пенальті, 11 (1:1). Синтія Мусунгу, 82 (2:1). Махіра-Алі Елданбоукі, 84 (3:1). Олеся Маліновська, у власні ворота, 88 (4:1).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 2. Фату Кулібалі, 99. Леся Ольхова (15. Анна Іванова, 90), 20. Амарієль Сонкенг (4. Руслана Левченко, 90), 22. Ольга Басанська, 99. Даяна Семків (к), 33. Крістіне Алексанян, 74. Махіра-Алі Елданбоукі (11. Анна Стєкольщикова, 88), 7. Віолета Тян, 10. Поліна Янчук, 27. Синтія Мусунгу (88. Діана Бєлякова, 88).

Запасна: 23. Жу Менгді.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

ЖФК «Житлобуд-1» (Харків): 12. Вероніка Гудзик, 15. Крістіна Козуб, 9. Поліна Позднікова (66. Олеся Маліновська, 87), 25. Ольга Войтенко, 6. Карина Чувилка, 4. Надія Хаванська, 22. Наталія Корнацька (95. Вікторія Лавренюк, 74), 17. Дарʼя Апанащенко (к) (24. Аделіна Намазова, 87), 96. Христина Єрьоменко, 97. Таміла Хімич, 20. Вероніка Кожухар (99. Олена Манзюк, 66).

Запасні: 1. Ірина Славич, 8. Яна Щур.

Головний тренер: Володимир Пятенко.

Попередження: Даяна Семків, 74 - Наталія Корнацька, 71. Крістіна Козуб, 73. Карина Чувилка, 85.