ЖФК "Ладомир" - ЖФК "Кривбас" 3:1

ЖФК "Ладомир" - ЖФК "Кривбас" 3:1}

Криворізький ЖФК «Кривбас» в рамках 6 туру другого етапу Вищої ліги чемпіонату України в гостях зустрічався з ЖФК «Ладомир».

Гра вийшла важкою для нашої молодої команди. В першому таймі попереду краще виглядали суперниці, які втілили перевагу в гол на 20 хвилині. Жигадло помилилась біля власних воріт, мʼяча перехопила Гірин та у ближньому бою переграла Петровець, яка сьогодні вийшла в основі замість дискваліфікованої Келюшик – 1:0.

Після перерви криворіжанки вирівняли гру та мали шанси, аби відігратись, але, на жаль, у завершальній стадії не щастило. В одному з моментів Тян мала забивати, але не переграла Новікову при виході один на один. Натомість Гірин оформила дубль ударом в ближній кут – 2:0. Все ж червоно-білі не опустили рук та один гол відквитали зусиллями Тян, яка після передачі Жигадло перекинула воротарку – 2:1.

Але в кінцівці пощастило господаркам. Гірин обвідним ударом з лінії карного майданчика встановила остаточний рахунок гри – 3:1. Наступний матч «Кривбас» проведе вже у найближчу суботу, 4 травня, у 7 турі, на виїзді проти «Ворскли».

29 квітня 2024 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. Другий етап. 6 тур. Володимир, Волинська область. Стадіон «Олімп». 12:00. +20 градусів.

ЖФК «Ладомир» (Володимир, Волинська обл.) – ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 3:1 (1:0)

Арбітр: Софія Причина (Львівська область).

Асистенти арбітра: Олександра Вдовіна (Львів), Ірина Чайка (Львівська область).

Четвертий арбітр: Андрій Шевчук (Волинська область).

Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков (Тернопіль).

Голи: Вікторія Гірин, 20 (1:0). Вікторія Гірин, 74 (2:0). Віолета Тян, 81 (2:1). Вікторія Гірин, 90+1 (3:1).

ЖФК «Ладомир» (Володимир): 1. Варвара Новікова, 14. Вікторія Гірин (к), 6. Софія Коновалова, 4. Аріана Чередниченко, 7. Вікторія Савкіна, 9. Настасія Котельчук, 11. Анастасія Довганик, 15. Божена Дуб, 16. Дарʼя Артеменко (17. Зоряна Гладун, 87), 18. Мирослава Невар, 71. Дана Коротчук.

Запасні: 12. Тетяна Гадада, 20. Діана Ткачук, 99. Вероніка Борковська,10. Вікторія Саноцька.

Головний тренерОлег Бортнік.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 31. Вікторія Петровець, 15. Анна Іванова, 11. Анна Стєкольщикова, 17. Анастасія Жигадло, 2. Ірина Козуб, 14. Анастасія Швидченко, 98. Даяна Семків (к), 18. Анна Авраменко, 19. Софія Козішкурт, 10. Дарʼя Колодій, 7. Віолета Тян.

Запасні30. Вікторія Калінчук, 99. Анастасія Клімутіна, 33. Вікторія Дудник, 6. Любов Мозга, 74. Кароліна Рубан.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

Попередження: Аріана Чередниченко, 57. Анна Іванова, 74.