ЖФК "Лінчепінг" - ЖФК "Кривбас" 3:0

ЖФК "Лінчепінг" - ЖФК "Кривбас" 3:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» зіграв свій другий і заключений матч в рамках цьогорічної Ліги Чемпіонів. Сьогодні червоно-білі поступились віцечемпіону Швеції - «Лінчепінгу».

У попередньому матчі шведки у боротьбі поступились міцному «Арсеналу», пропустивши лише у другому таймі, тому було ясно, що на підопічних Костянтина Фролова очікує нелегкий поєдинок. Так і сталось: господарки з перших хвилин захопили ініціативу. Суперниці провели у першому таймі багато гострих атак, коли лише майстерність Келюшик вберегла «Кривбас» від проблем.

Натомість червоно-білі мали забивати після декількох непоганих контратак, але, на жаль, у завершенні були деякі проблеми. В кінцівці тайму все ж тиск «Лінчепінга» привів до першого голу у ворота гостей. Абам не без долі везіння отримала мʼяча у штрафному та низом покотила у дальній кут – 1:0.

Арбітр додала до першого тайму цілих 11 хвилин через затримку: Сонкенг на початку зустрічі, вибиваючи мʼяча в аут, влучила в лице однієї з асистенток арбітра, й тій довго довелось надавати допомогу. На першій ж компенсованій хвилині господаркам поля пощастило забити вдруге. Момікі здорово спіймала снаряд на ногу після поперечної передачі від партнерки – 2:0.

Другий тайм вдався нашій команді ще важче. Навіть з виходом Янчук ситуація на полі, на жаль, кардинально не змінилась. На 65 хвилині Абам зробила дубль після удару з близької відстані – 3:0. «Кривбас» мав декілька хороших спроб, аби забити дебютний мʼяч у Лізі Чемпіонів, але не вийшло.

Подякуємо нашій команді за участь та за дебют. «Кривбас» Це Ми!

9 вересня 2023 року. Ліга Чемпіонів-2023/2024. Перший етап. Матч за 3 місце. Лінчепінг, Швеція. Стадіон «Лінчепінг Арена». 20:00. +22 градуси.

ЖФК «Лінчепінг» (Лінчепінг, Швеція) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг, Україна) – 3:0 (2:0)

Арбітр: Дебора Бʼянкі (Італія).

Асистенти арбітра: Джулія Темпестіллі (Італія), Емілі Обрі (Швейцарія).

Четвертий арбітр: Дебора Анекс (Швейцарія).

Голи: Мікаела Абам, 41 (1:0). Юка Момікі, 45+1 (2:0). Мікаела Абам, 65 (3:0).

ЖФК «Лінчепінг» (Лінчепінг): 1. Кайса Андерссон, 10. Емма Леоннартссон (к), 16. Малін Бренн, 5. Ангела Беард, 15. Ліза Бйорк, 6. Саорі Такарада (18. Мішель Де Йонг, 68), 12. Феліція Савінг (2. Фріда Елофссон, 85), 22. Альва Селеруд (21. Стіна Леннартссон, 46), 29. Юка Момікі (11. Леона Оздемір, 68), 23. Корнелія Капош, 14. Мікаела Абам (13. Елла Лундін, 84).

Запасні: 20. Клара Віклунд, 26. Косс Ловіса, 4. Емма Остлунд, 8. Йоханна Сведберг, 9. Катінка Тандберг, 17. Неллі Карлссон.

Головний тренер: Андерс Якобсон.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська, 15. Анна Іванова, 2. Фату Кулібалі (99. Леся Ольхова, 26), 74. Махіра-Алі Елданбоукі, 98. Даяна Семків (к), 33. Крістіне Алексанян, 27. Синтія Мусунгу, 88. Діана Бєлякова (10. Поліна Янчук, 46), 7. Віолета Тян.

Запасні: 23. Жу Менгді, 31. Вікторія Петровець, 11. Анна Стєкольщикова.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

Попередження: Стіна Леннартссон, 90. Корнелія Капош, 90+4 - Ольга Басанська, 90.