ЖФК "Металіст 1925" - ЖФК "Кривбас" 3:1

ЖФК "Металіст 1925" - ЖФК "Кривбас" 3:1}

Криворізький ЖФК «Кривбас» в рамках 9 туру другого етапу Вищої ліги чемпіонату України на виїзді зустрічався з ЖФК «Металіст 1925».

Це був черговий важливий поєдинок у боротьбі за медалі для обох команд, і сьогодні сильніші були більш досвідчені харківʼянки. У першому таймі перевага суперниць були доволі відчутною, але криворіжанки грали до останнього та не дали забити у свої ворота.

На 35 хвилині у ворота Келюшик, яка нарешті повернулась після несправедливої 3-матчевої дискваліфікації, було призначено пенальті. Арбітр гри угледіла в боротьбі Семків та Хімич фол з боку нашого капітана. Але сама ж «постраждала» з «точки» схибила - наша воротарка потягнула мʼяча!

Початок другої половини залишився за номінальними господарками. Після прострілу зліва Стєкольщикова помилилась та не зіграла у мʼяча. Пішов удар з гострого кута у стійку та добивання Хімич - 1:0. На 60 хвилині до другого пропущеного голу призвела ще одна помилка нашої молодої команди. Жигадло втратила мʼяча на рівному місці, Хімич її обікрала та вивела на порожні ворота Корнацьку – 2:0.

На 73 хвилині Кочнєва після удару на виконання та рикошету зробила рахунок 3:0. Щоправда, «Кривбас» рук не опустив та провів один гол у відповідь. Це нестримна Колодій вгатила снаряд у дальню девʼятку з меж штрафного - 3:1. Відзначимо дебют у складі червоно-білих сьогоднішньої іменинниці Іванченко.

Останній поєдинок сезону наші дівчата проведуть в суботу, 25 травня, вдома у 10 турі проти «Шахтаря». Початок гри - 12:00 на стадіоні «Спарта».

19 травня 2024 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. Другий етап. 9 тур. С. Щасливе, Київська область. Стадіон «Арсенал-Арена». 11:00. +25 градусів. Поле - 3.

ЖФК «Металіст 1925» (Харків) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 3:1 (0:0)

Арбітр: Софія Причина (Львівська область).

Асистенти арбітра: Олександра Вдовіна (Львів), Ірина Чайка (Львівська область).

Четвертий арбітр: Кирило Терновий (Харків).

Спостерігач арбітражу: Сергій Соботюк (Житомир).

Делегат УАФ: Юрій Титаренко (Київ).

Голи: Таміла Хімич, 46 (1:0). Наталія Корнацька, 60 (2:0). Ірина Кочнєва, 73 (3:0). Дарʼя Колодій, 78 (3:1).

ЖФК «Металіст 1925» (Харків): 1. Ірина Славич, 33. Крістіне Алексанян, 66. Леся Ольхова, 17. Дарʼя Апанащенко (к), 6. Ольга Басанська, 4. Надія Хаванська, 96. Христина Єрьоменко (21. Евеліна Купцова, 77), 13. Натія Панцулая (95. Вікторія Лавренюк, 88), 19. Ірина Кочнєва, 97. Таміла Хімич (8. Яна Щур, 77), 20. Вероніка Кожухар (22. Наталія Корнацька, 50).

Запасні: 12. Марія Денищич, 9. Поліна Позднікова, 15. Кристіна Козуб, 25. Ольга Войтенко, 69. Каріна Чувилка, 55. Юлія Шевчук, 99. Олена Манзюк, 18. Анастасія Дружченко.

Головний тренерВолодимир Пятенко.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 15. Анна Іванова, 11. Анна Стєкольщикова (2. Ірина Козуб, 58), 17. Анастасія Жигадло, 14. Анастасія Швидченко, 98. Даяна Семків (к), 18. Анна Авраменко, 44. Мілена Іванченко, 19. Софія Козішкурт, 10. Дарʼя Колодій (74. Кароліна Рубан, 83), 7. Віолета Тян.

Запасні: 30. Вікторія Калінчук, 99. Анастасія Клімутіна, 6. Любов Мозга.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

Попередження: Ірина Кочнєва, 83 - Анастасія Швидченко, 74.

На 35 хвилині Таміла Хімич (ЖФК «Металіст 1925») не реалізувала пенальті (воротарка)