ЖФК "Минай" - ЖФК "Кривбас" 0:6

ЖФК "Минай" - ЖФК "Кривбас" 0:6}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у 1/8 фіналу Кубку України впевнено переграв в гостях закарпатський ЖФК «Минай».

Суперник є дебютантом Першої ліги та наразі лідирує у своїй групі, але нашій команді не був у силах щось запропонувати. Гра пройшла під диктовку більш досвідченого «Кривбасу», який забив по три голи в кожному з таймів. На 16 хвилині рахунок відкрила Віолета Тян, яка з другого поверху відправила мʼяча у ворота після флангової передачі Крістіне Алексанян.

За пʼять хвилин рахунок подвоїла Поліна Янчук, які відгукнулась на простріл справа від Діани Бєлякової ефектно у падінні забили другий гол гостей у матчі. У кінцівці першого тайму вже Бєлякова точним обвідним ударом з меж штрафного зняла усі питання щодо переможця зустрічі – 0:3.

У другому таймі на полі вперше після важких травм зʼявились Руслана Левченко та Любов Мозга, і це дуже радує. Щодо гри, то ще тричі забивали червоно-білі. Поліна Янчук у підсумку зробила хет-трик, також забила Ольга Басанська.

6:0 – «Кривбас» до чвертьфіналу, де зустрінеться з «Житлобудом-1». Про дату проведення матчу ми повідомимо додатково.

24 вересня 2023 року. Кубок України-2023. 1/8 фіналу. Ужгород. Стадіон «Авангард». 13:00. +23 градуси. Поле - 4.

ЖФК «Минай» (с. Минай, Закарп. обл.) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 0:6 (0:3)

Арбітр: Наталія Мамчур (Рівне).

Асистенти арбітра: Анастасія Резнік (Київська область), Іванна Коломис (Волинська область).

Четвертий арбітр: Ростислав Молнар (Закарпатська область).

Спостерігач арбітражу: Сергій Скрипак (Київська область).

Голи: Віолета Тян, 16 (0:1). Поліна Янчук, 21 (0:2). Діана Бєлякова, 45 (0:3). Поліна Янчук, 49 (0:4). Ольга Басанська, 55 (0:5). Поліна Янчук, 64 (0:6).

ЖФК «Минай» (Минай): 1. Крістіна Калинич (16. Софія Гайданка, 69), 70. Богдана Гулей, 4. Анастасія Сірмай (к), 13. Ірина Гаїбова (3. Вікторія Тереняк, 46), 11. Вікторія Кликова, 2. Огулжан Шалімова, 9. Роксолана Комар, 10. Поліна Мухлиніна, 17. Катерина Якимчук (5. Тетяна Мацан, 86), 14. Дарина Григорович (28. Крістіна Костевка, 81), 27. Катерина Бабенко (18. Дарина Чонка, 46).

Запасні: 6. Поліна Барінова, 19. Анна Саух, 15. Дарʼя Лазур.

Старший тренер: Вадим Дьордь.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 31. Вікторія Петровець (23. Жу Менгді, 46), 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська (к), 15. Анна Іванова (4. Руслана Левченко, 63), 99. Леся Ольхова, 18. Анна Авраменко (17. Анастасія Жигадло, 63), 33. Крістіне Алексанян, 11. Анна Стєкольщикова, 88. Діана Бєлякова, 7. Віолета Тян (6. Любов Мозга, 79), 10. Поліна Янчук.