ЖФК "Пантери" - ЖФК "Кривбас" 0:3

ЖФК "Пантери" - ЖФК "Кривбас" 0:3}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у гостьовому матчі 9 туру Вищої ліги впевнено переміг уманські «Пантери» та здобув восьму звитягу у сезоні.

Наша команда володіла перевагою усі 90 хвилин та забили три мʼячі без відповіді у ворота Канєвської. На початку гри відзначилась Бєлякова, але її гол скасували через положення поза грою. Згодом червоно-білі все ж забили: у середині тайму Елданбоукі розрізною передачею відправила Янчук тет-а-тет з воротаркою.

Поліна обіграла опонентку та закотила снаряд у майже порожні ворота – 0:1. Другого голу довелось чекати до 63 хвилини. Тян відпасувала зліва у воротарський, звідкіля Янчук, яку забули захисниці, без проблем розстріляла ворота – 0:2. Наприкінці гри перевага гостей у рахунку стала розгромною.

Тян пробивала з середньої дистанції – Канєвська невпевнено відбила мʼяча перед собою, а Янчук першим же дотиком оформила хет-трик. «Кривбас» перемагає 3:0 та продовжує лідирувати у чемпіонаті. Наступний матч – в рамках 1/4 фіналу Кубку України проти «Житлобуду-1», який відбудеться наступними вихідними у Києві.

14 жовтня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. 9 тур. Умань, Черкаська область. Стадіон «Центральний». 12:00. +22 градуси. Поле - 4.

ЖФК «Пантери» (Умань, Черкаська обл.) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 0:3 (0:1)

Арбітр: Крістіна Козорог (Київська область).

Асистенти арбітра: Анна Капкан (Бердичів), Марія Маринець (Житомир).

Четвертий арбітр: Діана Олійник (Черкаси).

Спостерігач арбітражу: Юрій Козачук (Вінниця).

Делегат УАФ: Юрій Іванченко (Київ).

Голи: Поліна Янчук, 31 (0:1). Поліна Янчук, 62 (0:2). Поліна Янчук, 87 (0:3).

ЖФК «Пантери» (Умань): 40. Вікторія Канєвська, 6. Дарія Виноградова (30. Тетяна Байрак, 69), 10. Ірина Рибалкіна, 8. Ксенія Ніколаєва, 19. Наталя Боярова, 3. Вероніка Коноплян, 99. Крістіна Черніченко (66. Юлія Колесник, 82), 14. Діана Чорненко (5. Інна Живолуп, 63), 18. Марія Тихонова, 84. Кристина Рошка (7. Анна Миргородська, 46), 9. Оксана Білокур (к).

Запасні: 1. Аліна Герасименко, 21. Владислава Крачок.

Головний тренер: Юрій Деренюк.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Жу Менгді, 2. Фату Кулібалі (99. Леся Ольхова, 89), 15. Анна Іванова, 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська, 99. Даяна Семків (к), 33. Крістіне Алексанян, 74. Махіра-Алі Елданбоукі (11. Анна Стєкольщикова, 84), 7. Віолета Тян, 10. Поліна Янчук (6. Любов Мозга, 89), 88. Діана Бєлякова (4. Руслана Левченко, 79).