ЖФК "Шахтар" - ЖФК "Кривбас" 2:3

ЖФК "Шахтар" - ЖФК "Кривбас" 2:3}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у своєму першому календарному матчі нового сезону Вищої ліги чемпіонату України в гостях здолав донецький ЖФК «Шахтар».

Гра вийшла видовищною та непростою для обох команд. Дебют гри вийшов рівним, червоно-білі ніяк не могли заволодіти ініціативою. Але все ж таки, попри все, вдалось забити доволі «швидкий» гол. Подачу справа ударом головою замкнула Сонкенг – 0:1. Є дебютний гол команди у новому сезоні!

Але номінальним господаркам вдалось перед свистком на перерву зрівняти рахунок, коли Молодюк ударом з меж штрафного відправила мʼяча у дальній кут воріт Келюшик – 1:1. Початок другого тайму залишився за ЖФК «Кривбас». Ольхова скористалась невпевненими діями воротарки та вразила порожні ворота – 1:2!

На 67 хвилині суперницям доволі несподівано вдалось вдруге в матчі забити у відповідь. Ми пропустили після неочікуваного розіграшу кутового. Молодюк оформила дубль – 2:2. Але вже за хвилину наші дівчата знову вийшли вперед: Бєлякова скористалась помилкою захисниці, яка не влучила по мʼячу.

Кінцівка гри пройшла під контролем криворізького клубу, який без проблем втримав перемогу!

12 серпня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. 2 тур. С. Щасливе, Київська область. Стадіон «Арсенал-Арена». 11:00. +22 градуси.

ЖФК «Шахтар» (Донецьк) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 2:3 (1:1)

Арбітр: Крістіна Козорог (Київська область).

Асистенти арбітра: Ірина Рачинська, Марта Писарюк (обидві - Чернівці).

Четвертий арбітр: Володимир Ващенко (Житомир).

Спостерігач арбітражу: Євген Котенко (Суми).

Голи: Амарієль Сонкенг, 20 (0:1). Єлизавета Молодюк, 45 (1:1). Леся Ольхова, 56 (1:2). Єлизавета Молодюк, 67 (2:2). Діана Бєлякова, 69 (2:3).

ЖФК «Шахтар» (Донецьк): 61. Анастасія Клімова (23. Людмила Устінова, 82), 8. Любов Мохнач, 17. Оксана Геник (27. Софія Луцан, 82), 9. Олександра Кревська, 6. Діана Кравчук (11. Єлизавета Масловська, 82), 20. Лідія Заборовець, 14. Аліна Старухіна, 99. Марія Викалюк, 19. Єлизавета Молодюк, 10. Вікторія Головач (к), 18. Наталія Чендей (88. Юлія Семенюк, 46).

Головний тренер: Роман Заєв.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська, 33. Крістіне Алексанян, 99. Леся Ольхова, 74. Махіра-Алі Елданбоукі, 98. Даяна Семків (к), 7. Віолета Тян (18. Анна Авраменко, 85), 10. Поліна Янчук, 27. Синтія Мусунгу, 88. Діана Бєлякова.

Запасні: 31. Вікторія Петровець, 11. Анна Стєкольщикова, 15. Анна Іванова, 17. Анастасія Жигадло.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

Попередження: Олександра Кревська, 52. Єлизавета Молодюк, 58. Любов Мохнач, 74. Вікторія Головач, 77 - Поліна Янчук, 52. Синтія Мусунгу, 65. Анна Авраменко, 87. Леся Ольхова, 90+4.

На 84 хвилині Даяна Семків («Кривбас») не реалізувала пенальті (воротарка)