ЖФК "Шахтар" - ЖФК "Кривбас" 1:0

ЖФК "Шахтар" - ЖФК "Кривбас" 1:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» провів черговий матч в рамках Вищої ліги чемпіонату України. Сьогодні на виїзді наша команда зустрічалась з донецьким ЖФК «Шахтар».

На жаль, взяти перші очки в сезоні не вдалось. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Забити могли обидві команди, але пощастило суперницям. Викалюк з меж штрафного пробила точно під поперечину. Як не намагалась Калінчук врятувати команду – це їй не вдалось.

Ми згодом могли відігратись, але Червінська, пробиваючи з кількох метрів після прострілу зліва Козуб, не влучила у площину. В другому таймі «Кривбас» загрожував воротам «Шахтаря» багато разів, але забити не вдалось. Небезпечними були удари як здалеку, так і середніх дистанцій, а Колодій не реалізувала вихід один на один.

На останніх хвилинах червоно-білі отримали найкращий шанс, аби відігратись. Іванченко заробила пенальті, але Жигадло, на жаль, з позначки пробила вище воріт. Поступаємось 0:1. Наступний матч – за тиждень, у середу, 25 вересня, вдома проти «Оболоні» у 6 турі.

18 вересня 2024 року. Чемпіонат України 2024\2025. Вища ліга. Перший етап. 5 тур. С. Щасливе, Київська обл. Стадіон «Арсенал-Арена». 11:00. +18 градусів.

ЖФК «Шахтар» (Донецьк) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 1:0 (1:0)

Арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро).

Асистенти арбітра: Ірина Петрова (Нова Каховка), Єлизавета Настусенко (Київська область).

Четвертий арбітр: Олександра Лещенко (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Хмельницький).

Гол: Марія Викалюк, 31.

ЖФК «Шахтар» (Донецьк): 23. Людмила Устінова, 6. Діана Кравчук, 7. Надія Вегерич (15. Анастасія Ляхович, 73), 8. Любов Мохнач (к), 13. Вікторія Мироненко, 14. Аліна Старухіна, 16. Тетяна Котовець (11. Єлизавета Масловська, 46), 17. Оксана Геник, 19. Наталія Чендей (9. Юліана Завідова, 81), 22. Інга Мостова, 99. Марія Викалюк (21. Анастасія Сікорська, 81).

Запасні: 12. Євгенія Карбань, 27. Софія Луцан, 47. Вікторія Шевцова.

Головний тренерРоман Заєв.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 30. Вікторія Калінчук, 22. Ірина Ковальова (9. Вікторія Золотіна, 62), 10. Дар'я Колодій (15. Дар'я Запорожець, 71), 4. Ірина Козуб, 44. Мілена Іванченко, 27. Анастасія Стахнюк, 18. Анна Авраменко, 11. Анна Стєкольщикова (к), 2. Анастасія Бєлкіна, 23. Олександра Червінська (17. Анастасія Жигадло, 62), 16. Дар'я Горулько (5. Анастасія Вакуленко, 46).

Запасні6. Ірина Олійниченко, 3. Анастасія Клімутіна, 21. Катерина Бабенко.

Головний тренер: Костянтин Фролов.

Попередження: Діана Кравчук, 24 - Мілена Іванченко, 90.

На 90+1 хвилині Анастасія Жигадло (ЖФК «Кривбас») не реалізувала пенальті (вище воріт)