ЖФК "Сістерс" U-15 - ЖФК "Кривбас" U-15 1:3

ЖФК "Сістерс" U-15 - ЖФК "Кривбас" U-15 1:3}

Криворізький ЖФК «Кривбас» U-15 у 2 турі Дівочої ліги України на виїзді переграв одеський ЖФК «Сістерс» U-15. Після не дуже вдалого дебюту зустрічі червоно-білі спочатку зрівняли рахунок на 19 хвилині - відзначилась Дарʼя Колодій, а потім і вийшли вперед - забила Софія Козішкурт.

У другому таймі гості закріпили свою перевагу після влучного удару Колодій, які оформила дубль. Вітаємо наших дівчат з другою перемогою поспіль на старті сезону! У 3 турі, 21 жовтня (базовий день), «Кривбас» U-15 вдома прийматиме збірну Харківської області U-15.

12 жовтня 2023 року. Дівоча ліга України-2023/2024. U-15. Перший етап, група Г. 2 тур. НТБ «Отрада». 12:00. +17 градусів. Поле - 3.

ЖФК «Сістерс» U-15 (Одеса) - ЖФК «Кривбас» U-15 (Кривий Ріг) - 1:3 (1:2)

Арбітр: Артем Артеменко (Миколаїв).

Асистенти арбітра: Ірина Голіяк (Миколаївська область), Максим Ткаченко (Одеса).

Спостерігач арбітражу: Сергій Возняк (Миколаїв).

Голи: Варвара Комарницька, 7 (1:0). Дарʼя Колодій, 19 (1:1). Софія Козішкурт, 31 (1:2). Дарʼя Колодій, 71 (1:3).

ЖФК «Сістерс» U-15 (Одеса): 13. Христина Харитонова, 27. Софія Козаченко (6. Софія Лимар, 62), 7. Ганна Дурбало, 17. Варвара Комарницька (к), 35. Кіра Чорненька, 24. Катерина Шипіта, 3. Анна Белинська, 2. Антоніна Златова (5. Марія Бодя, 70), 18. Валерія Михайлова (8. Марія Ліщук, 41), 11. Анастасія Пухенко (87. Єлизавета Прошіна, 39), 4. Ольга Дудар.

Запасні: 8. Марія Ліщук, 3. Кароліна Юсубова, 16. Валерія Навроцька.

Головний тренер: Вʼячеслав Обезюк.

ЖФК «Кривбас» U-15 (Кривий Ріг): 3. Анастасія Клімутіна, 15. Таїсія Петраш, 4. Вероніка Одуд, 2. Анастасія Бєлкіна, 16. Анна Остапенко (20. Єлизавета Найдьонова, 73), 11. Мілена Іванченко, 10. Кароліна Джагарян (8. Анна Лях, 59), 17. Анастасія Шворінь (к), 19. Софія Козішкурт, 18. Евеліна Купцова (14. Світлана Олейнік, 70), 7. Дар'я Колодій.

Запасні: 5. Поліна Петраш, 6. Дар`я Сипко.

Старший тренер: Денис Мацебура.