ЖФК "Сістерс" - "ЖФК "Кривбас" 1:1

ЖФК "Сістерс" - "ЖФК "Кривбас" 1:1}

Жіночий «Кривбас» зіграв четвертий контрольний матч на літніх зборах. Сьогодні в Одесі червоно-білі протистояли дебютанту Вищої ліги - ЖФК «Сістерс».

Спаринг вийшов бойовим. Вже на початку гри наші дівчата вийшли вперед: після прострілу справа в район 11-метрової відмітки точного удару під поперечину в дотик завдала одна з гравчинь, яка перебуває в команді на перегляді – 0:1. Перший тайм, не дивлячись на моменти біля обох воріт, голів більше не приніс.

В дебюті другої половини одеситкам вдалось забити у відповідь - Нганді з пенальті зрівняла рахунок – 1:1. Костянтин Фролов сьогодні задіяв два різні склади, та отримав чимало корисної інформації для аналізу та роботи.

18 липня 2024 року, четвер. Літні УТЗ 2024. Контрольний матч №4. Одеса. Стадіон «Чорноморець». 17:00. +36 градусів.

ЖФК «Сістерс» (Одеса) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 1:1 (0:1)

Голи: новачок, 10 (0:1). Жозефіна Нганді, з пенальті, 55 (1:1).

ЖФК «Сістерс» (Одеса) (стартовий склад): Анастасія Клімова, Марія Несіна, Амарієль Сонкенг, Дженіфер Да Коста, Лілія Цурак, Жозефіна Нганді, Ілона Стрельцова, Діляра Бондарева, Єлизавета Лиховид, Крістіна Підгорна, Марина Птицина.

Запасні: Світлана Колька, Злата Новолоцька, Ганна Дурбало, Марія Осадча.

Головний тренер: Євген Додурич.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) (1 тайм): Вікторія Калінчук - новачок, Анастасія Бєлкіна, Анастасія Жигадло, новачок, новачок - Анна Авраменко, новачок, Мілена Іванченко - Дарʼя Колодій, Софія Козішкурт.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) (2 тайм): новачок - Анастасія Швидченко, Анастасія Жигадло, Ірина Козуб, Анна Остапенко - Анна Авраменко, новачок, новачок, новачок, новачок - Вікторія Золотіна.

Головний тренер: Костянтин Фролов.