ЖФК "Верес" - ЖФК "Кривбас" 1:2

ЖФК "Верес" - ЖФК "Кривбас" 1:2}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у виїзному матчі 7 туру Вищої ліги здобув мінімальну перемогу над рівненським «Вересом».

Гра видалась непростою для червоно-білих. Напередодні до розташування команди повернулись пʼятеро збірниць. У першому таймі наші дівчата втілили свою перевагу тільки в один гол. На 21 хвилині Віолета Тян увірвалась у карний майданчик та виконувала подачу.

Мʼяч полетів по цікавій траєкторії у ворота та Луцюк помилилась, вирішивши ловити його. Снаряд перетнув лінію воріт – 0:1. «Кривбас» до перерви мав моменти, аби забити більше, але рахунок більше не змінювався. У другій половині гри гості продовжили володіти ініціативою та забили другий гол.

Активна Тян увірвалась у штрафний, та з другої спроби ударом з гострого кута подвоїла рахунок – 0:2. «Верес» сподівався на контратаки й одна з таких принесла їм невдовзі успіх. Тріль вирішила пробивати з середньої дистанції та застала зненацька Менгді пострілом під поперечину – 1:2.

До кінця гри «Кривбас» був набагато ближчий до того, аби забити втретє, аніж господарки до того, аби врятувати нічию. 2:1 – пʼята перемога червоно-білих в чемпіонаті.

30 вересня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. 7 тур. Смт Млинів, Рівненська область. Стадіон «Колос». 11:00. +25 градусів. Поле - 3.

ЖФК «Верес» (Рівне) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 1:2 (0:1)

Арбітр: Катерина Руда (Хмельницький).

Асистенти арбітра: Марина Матковська, Анна Галян (обидва - Хмельницький),

Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне).

Спостерігач арбітражу: Валерій Криницький (Рівне).

Голи: Віолета Тян, 21 (0:1). Віолета Тян, 50 (0:2). Тетяна Тріль, 58 (1:2).

ЖФК «Верес» (Рівне): 1. Маргарита Луцюк, 5. Софія Баліна (3. Вікторія Шелест, 46), 20. Віта Розлуцька, 2. Яна Надєждіна, 4. Тетяна Котовець (16. Катерина Деркач, 90+2), 14. Софія Низова, 10. Тетяна Тріль (к), 13. Тетяна Веремейчук, 12. Анастасія Забитівська (17. Анастасія Ляхович, 76), 25. Владислава Нездюр (39. Олександра Сухоряба, 88), 25 Вероніка Кузьмин.

Запасні: 32. Світлана Снігур, 19. Діана Мущенська, 7. Марина Навроцька, 8. Аліна Городецька.

Головна тренерка: Олена Руда.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Жу Менгді, 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська (к), 15. Анна Іванова, 99. Леся Ольхова, 18. Анна Авраменко (98. Даяна Семків, 46), 33. Крістіне Алексанян, 11. Анна Стєкольщикова (74. Махіра-Алі Елданбоукі, 46), 88. Діана Бєлякова (27. Синтія Мусунгу, 46), 7. Віолета Тян (17. Анастасія Жигадло, 90+4), 10. Поліна Янчук.

Запасні: 31. Вікторія Петровець, 12. Дарʼя Келюшик, 2. Фату Кулібалі.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.