Аврора Cup - Шлях до Перемоги. 2 тур. ЖФК "Верес" - ЖФК "Маріуполь" 2:0

Аврора Cup - Шлях до Перемоги. 2 тур. ЖФК "Верес" - ЖФК "Маріуполь" 2:0}

Другий ігровий день благодійного турніру Аврора Cup - Шлях до Перемоги 2023 у Кривому Розі розпочався матчем між «Вересом» та «Маріуполем». Перший тайм пройшов за переваги рівенської команди, яка багато атакувала і змогла втілити один із моментів у забитий м’яч.

Христина Масловська отримала хорошу передачу на хід і, опинившись віч-на-віч з Анпілоговою, спокійно перекинула голкіперку маріупольчанок. У номінальних гостей гра попереду не клеїлась: лише два удари за весь тайм, які втім серйозної небезпеки не становили.

У другій половині гри підопічні Яни Винокуроової виглядали вже набагато краще і на перших хвилинах могли зрівняти рахунок, проте в останню мить захисниця вибила м’яч з-під ноги Поліни Полухіної. А в середині тайму «Верес» рахунок подвоїв: високу подачу з кутового головою замкнула Віта Розлуцька.

Останні 15 хвилин гри, не дивлячись на безліч небезпечних моментів з обох сторін, голів, не подарували. 2:0 - впевнена перемога команди Олени Рудої , яка набирає шість очок й виходить на перше місце змагань.

26 лютого 2023 року. Аврора Cup - Шлях до перемоги 2023. 2 тур. Кривий Ріг. Академія «Кривбас» (Гданцівка) (штучне поле). 11:00. +9 градусів.

ЖФК «Верес» (Рівне) - ЖФК «Маріуполь» (Маріуполь) – 2:0 (1:0)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Владислав Чеголя, Даниїл Татаренко (обидва - Кривий Ріг).

Четвертий арбітр: Кирило Ісаков (Кривий Ріг).

Голи: Христина Масловська, 18 (1:0). Віта Розлуцька, 50 (2:0).

ЖФК «Верес» (Рівне): 1. Маргарита Луцюк, 3. Вікторія Шелест, 7. Марина Навроцька (5. Софія Помʼяновська, 42), 14. Софія Низова, 4. Тетяна Котовець, 15. Каріна Войт (к), 11. Вікторія Скоцик (19. Діана Мущенська, 46), 20. Віта Розлуцька, 8. Вікторія Лавренюк, 6. Христина Масловська,  25. Владислав Нездюр (24. Євгенія Гладушка, 59).

Запасна: 77. Олена Руда.

Головна тренерка: Олена Руда.

ЖФК «Маріуполь» (Маріуполь): 1. Марія Анпілогова (5. Світлана Сахно, 50), 22. Марія Клімчук, 12. Дарʼя Крук, 15. Анна Куртиніна, 16. Аліна Корж, 20. Вероніка Голованчук, 17. Каріна Твардовська, 23. Марго Кісельова, 13. Поліна Полухіна (к) (10. Аліна Кайдаловська, 47), 19. Марія Бенедік (88. Вікторія Солодухіна, 54), 27. Анастасія Швець (21. Сабіна Яськова, 41).